Światowy Dzień Roweru

?‍♀️?‍♂️ Światowy Dzień Roweru obchodzony jest od 2️⃣0️⃣1️⃣8️⃣ roku. Również nasza szkoła? wzięła udział w miejskich obchodach Światowego Dnia Roweru. Ideą tego dnia jest promowanie ?‍♀️ roweru jako niezawodnego i ekologicznego środka transportu.
?‍♀️?‍♂️ Wspólne wycieczki rowerowe z rodziną czy ze znajomymi, to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Aby korzystanie z jednośladów ?‍♀️ było przyjemnością, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i odpowiednim wyposażeniu. Nauczyciele wf w składzie ?‍♀️Monika Skucha, ?‍♂️Wojtek Łuczyk, ?‍♂️Bartosz Woszczyński i ?‍♂️Tomasz Karwat wybrali się z grupą naszych uczniów ??, aby celebrować to święto.

?‍♀️?‍♂️ Poruszaliśmy się w zorganizowanej kolumnie w asyście?‍♂️?‍♀️ policji ulicami miasta, aby udać się na piknik rowerowy zorganizowany w parku linowym. Uczniowie mogli wziąć udział w licznych konkurencjach sprawnościowych z jazdy na ?‍♀️rowerze, sprawdzić się w konkursie wiedzy z przepisów ruchu drogowego a także upiec? sobie na ognisku smaczną kiełbaskę.

?‍♀️?‍♂️ Polecamy taką formę aktywnego wypoczynku oraz zachęcamy do podnoszenia sprawności fizycznej jeżdżąc na ?‍♀️ na rowerze. Jest to naprawdę dobry sposób na nudę niezależnie od pogody. W przyszłym roku również planujemy swój udział???.