„Wszystkie dzieci nasz są”

Pod takim hasłem świętowano Dzień Dziecka w świetlicy szkolnej. Z uwagi na dużo atrakcji organizowanych na terenie szkoły, wychowankowie swoje ”świętowanie” mieli przełożone na 03.06.2022. Z okazji tego szczególnego dnia, każdego roku płyną życzenia od wszystkich wychowawców pracujących w poszczególnych grupach świetlicowych. Celem tego dnia jest zdobycie uśmiechu od wszystkich podopiecznych. W związku z powyższym wychowankowie bawili się przy muzyce, przynieśli swoje zabawki, śpiewali karaoke, tańczyli.  Na potrzeby świętowania zorganizowana została gra terenowa, która dostarczyła wszystkim wychowankom sporo emocji. Dużą atrakcją okazały się deserki lodowe, przygotowane przez wychowawców. Po takim dniu pełnym wrażeń, każdy podopieczny z uśmiechem opuszczał świetlicę.