Wycieczka do Majalandu

Uczniowie klas 1a i 1b świętowali Dzień Dziecka nie tylko korzystając z atrakcji jakie przyniósł im Dzień Sportu. Rodzice uczniów zorganizowali im prezent w postaci wycieczki do Parku Rozrywki „ Majaland „ w Kownatach. „ Majand” to wspaniałe miejsce na aktywne spędzanie czasu. Znaleźliśmy tam ponad 20 atrakcji pod dachem, w tym roller-coastery, karuzele, zjeżdżalnie na 3 tory, łódki na wodzie, labirynty i baseny z kulkami. Kolejną porcję wrażeń zagwarantowały również atrakcje na zewnątrz. Zabawa była także okazją do integrowania się uczniów , zacieśniania znajomości i przyjaźni także między klasowych. Wszyscy bawili się znakomicie i nie mieli czasu na nudę. Dali się porwać przygodzie, korzystając z mnóstwa atrakcji. Czas spędzony w tym fantastycznym miejscu pozostanie wyjątkowym wspomnieniem.