sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Narodowe Czytanie

06 września 2022
Z życia szkoły

W poniedziałek w naszej szkole odbyło się Narodowe Czytanie. Jest to ogólnopolska akcja pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej. W tym roku czytaliśmy „Ballady i romanse” A. Mickiewicza. Na początku uroczystości uczniowie obejrzeli prezentację, następnie wicedyrektor – p. Ewelina Kujawa odczytała fragment utworu pt. „Pierwiosnek”. Później nauczyciele języka polskiego oraz innych przedmiotów zaprezentowali fragmenty pozostałych utworów wieszcza. Przypominamy, że Sejm Rzeczpospolitej Polskiej ogłosił rok 2022 Rokiem Romantyzmu Polskiego, a nasza akcja znakomicie wpisała się w jego obchody. Na zakończenie zeszyty uczniów zostały opieczętowaną pamiątkową pieczęcią z Kancelarii Prezydenta RP.

 

Dostępność

Rekrutacja

Office 365

Lekcje

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast