sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Dzień kropki

22 września 2022
Klasy 1-3

Dzień kropki wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły.

15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy. W tym roku uczniowie klas I-III naszej szkoły postanowili po raz kolejny przyłączyć się do jego obchodów.

Tego dnia obowiązywały ubrania w kropki. Dzieci obejrzały film „Kropka”. Jego bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Po projekcji oraz pogadance na temat filmu wszyscy uczniowie postanowili pokazać swoje talenty.

Przystąpili do wykonania swoich kropkowych dzieł, malowali kropki kolorowymi kredami na szkolnym placu zabaw, wyklejali obrazki “kropkową” plasteliną, malowali farbami, pracowali w grupach, rozwiązywali liczne zadania i łamigłówki. Wspaniałe efekty ich prac możemy podziwiać na zamieszczonych poniżej zdjęciach.

A my po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno: każdy z naszych uczniów ma ogromny talent, wystarczy tylko uwierzyć w siebie!!

Dostępność

Rekrutacja

Office 365

Lekcje

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast