Wspólne Kolędowanie w MOK

Tradycyjnie nasi uczniowie uczestniczyli we „Wspólnym XVI Kolędowaniu”w MOK organizowanym przez Zespół Placówek szkolno-Wychowawczych w Głogowie.
W tym roku naszą szkołę reprezentowała klasa 3c oraz klasa 3a integracyjna. Kolędowanie miało szczególny charakter, gdyż odbyło się po długiej przerwie pandemicznej. Nasi wspaniali artyści zaprezentowali się w pięknej aranżacji taneczno-wokalnej do kolęd: „Noel” oraz „Gloria” Swój występ dedykowali wszystkim osobom samotnym, opuszczonym i bezdomnym, życząc aby na swej drodze znaleźli dobre Anioły, które zaproszą ich do świątecznego stołu. Występ oraz piękne stroje naszych uczniów spotkały się z ogromnymi brawami i uznaniem widzów. Wspólne kolędowanie wprowadziło wszystkich w magię świąt.