Kolędowanie w SP2

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w ramach „Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek”.

Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował w Szkole Podstawowej nr 2 w Głogowie, gdzie wychowankowie świetlic spotkali się aby zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas wspólnego ,,Kolędowania”. Wśród wykonawców nie zabrakło reprezentacji naszej świetlicy. Wykonawcy zachwycili wszystkich zebranych swoimi umiejętnościami śpiewania tradycyjnych kolęd jak i współczesnych pastorałek. Gromkie brawa mogły oznaczać tylko jedno, że występy bardzo się podobały.

Wyróżnienie otrzymała Hania Słowek z kl 3a za oryginalną pastorałkę ”Oto o północy”  a drugie miejsce zajęła Zosia Mazur z kl 1c  za pastorałkę „Była noc”. Pani Dyrektor złożyła wszystkim dzieciom i wychowawcom świąteczne życzenia oraz wręczyła upominki , wyróżnienia i nagrody.