Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

„Dwunastka” mistrzem Głogowa i powiatu głogowskiego w piłce koszykowej

W grudniu w naszej szkole odbyły się mistrzostwa Głogowa w piłce koszykowej dla uczniów klas 7-8. W kategorii chłopców do rywalizacji przystąpiły 3 drużyny SP 10, SP 11 oraz SP 12. W kategorii dziewcząt gościliśmy również 3 zespoły ze szkół SP 6, SP 10 i SP 12. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym” i stały na wysokim poziomie sportowym. Wśród chłopców 1 miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 12, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 10, a miejsce trzecie przypadło Szkole Podstawowej nr 11. Dziewczęta z naszej szkoły również nie okazały się gościnne 😜 i pokonały swoje koleżanki z SP 6 oraz SP 10 zajmując pierwsze miejsce. Na drugim stopniu podium stanęły uczennice z SP 6, a miejsce trzecie zajęły uczennice ze szkoły nr 10.

Kolejnym etapem rozgrywek były mistrzostwa powiatu głogowskiego. Tym razem gościliśmy uczniów z SP 10, SP Jerzmanowa, SP Jaczów, a wśród dziewcząt SP 6 oraz SP Białołęka. Końcowa klasyfikacja wygląda następująco: