Turniej Piłki Siatkowej

Pierwszy Noworoczny Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Głogowa.

Szanowni Państwo informujemy, że 5 stycznia o godz. 9.00 w naszej szkole odbędzie się Pierwszy Noworoczny Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Głogowa, zorganizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu przy Szkole Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie. Ideą rozgrywek jest integracja środowiska lokalnego, zaangażowanie w działania charytatywne naszej szkoły, które mają na celu pomoc osobom potrzebującym oraz dobra zabawa wszystkich uczestników. Turniej jest objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa. Podczas spotkania zostanie przeprowadzona akcja charytatywna wspierająca edukację w Afryce. Zapraszamy Państwa serdecznie do wsparcia akcji.