Półkolonia

W pierwszym tygodniu ferii w naszej szkole uczniowie mieli możliwość udziału w półkolonii zimowej.

Bogaty program wypoczynku zapewnił uczestnikom moc atrakcji i wspaniałą przygodę. Dzieci codziennie uczestniczyły w ćwiczeniach i zabawach na pływalni oraz sali gimnastycznej, a dodatkowo każdy dzień wypełniony był po brzegi ciekawymi zajęciami.
W poniedziałek wypoczynek rozpoczął seans filmowy w Multikinie. Nie obyło się bez walentynkowego balu i pączków w tłusty czwartek. Systematyczne sportowe zmagania wynagrodziliśmy wypadem do McDonald’sa. Dzięki corocznej akcji „Zima w Twierdzy” organizowanej przez Urząd Miasta i przy współpracy z jednostką wojskową, dzieci skorzystały z przygotowanych atrakcji, a nawet przejechały się amfibią. Nie zbrakło również warsztatów plastycznych i technicznych. Wspaniałe pracy uczniów oraz ich uśmiechy na twarzach potwierdziły udaną zimową przygodę.

Zapraszamy do galerii zdjęć.