Festiwal Piosenek Majki Jeżowskiej

Zgodnie z tradycją naszej szkoły uczniowie stałe pogłębiają wiedzę na temat Kawalerów Orderu Uśmiechu.

Tym razem pierwszoklasiści, z dużym zaangażowaniem, przygotowali się do prezentacji piosenek znanej i lubianej Majki Jeżowskiej. Dziecięcy repertuar przypadł im do gustu i wspaniale wyrazili siebie na szkolnej scenie. Prezentacje poprzedzone były inscenizacją pod tytułem „Urodziny Astrid Lindgren” oraz prezentacją sylwetki piosenkarki- tytułowej bohaterki festiwalu. Dzięki zaangażowaniu uczniów klasy 2d i 3a, najmłodsi uczniowie zdobyli wiedzę o życiu i twórczości swoich patronów. Uśmiechnięte twarze dzieci najlepiej oddają atmosferę festiwalu. Z piosenką na ustach wróciły do codziennych zajęć. Dziękujemy dzieciaki. W Was jest moc!