Międzyklasowy turniej piłki nożnej

W dniu 13 maja odbył się międzyklasowy turniej piłki nożnej dla uczniów klas 8. Do zawodów zgłosiło się sześć drużyn.

Był to doskonały moment na odreagowanie od stresu związanego z egzaminami, które już niebawem. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Poziom był wysoki, a po rozegraniu 15 spotkań mogliśmy poznać zwycięzców turnieju. Na pierwszym miejscu uplasowała się klasa 8G, na drugim miejscu 8F, a na trzecim miejscu na podium stanęli uczniowie klasy 8E. Na pochwałę zasługuje fakt przystąpienia do turnieju również klasy integracyjnej, która mimo mniejszej ilości uczniów w klasie, potrafiła się zmobilizować i wystąpić w zawodach. Końcowa tabela wygląda następująco:
1 miejsce 8G
2 miejsce 8F
3 miejsce 8E
4 miejsce 8D
5 miejsce 8H
6 miejsce 8A.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy umiejętności oraz postawy fair-play podczas zmagań oraz życzymy powodzenia na kolejnym szczeblu edukacji.
Radzie Rodziców dziękujemy za słodką przekąskę 😋, gdy zaczynało brakować sił do dalszych zmagań 😉