Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w sztafetowych biegach przełajowych
W dniu 28 września na terenie Parku Południowego w Głogowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców, w których to zawodach uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 zajęli wysokie miejsca.
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (rocznik 2009-2010) kategorii dziewcząt uczennice SP 12 zajęły 3 miejsce, natomiast w kategorii chłopców nasi uczniowie wywalczyli 1 miejsce.
W Igrzyskach dzieci (rocznik 2011 i młodsi) uczennice SP 12 zajęły 5 miejsce, natomiast w kategorii chłopców nasi uczniowie wywalczyli 2 miejsce.
Wszystkim zawodnikom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!!!
Reprezentacja dziewcząt (rocznik 2009 – 2010) wystąpiła w następującym składzie: Zuzanna Rybka 8d, Alicja Galbarczyk 8d, Aleksandra Zarzycka 7a, Jagoda Skowron 7b, Maja Grudzień 7c, Aneta Hauptaman 7e, Nadia Horyń 7e, Patrycja Sułowska 7e.
Reprezentacja chłopców (rocznik 2009 – 2010) wystąpiła w następującym składzie: Kacper Kinowski 8d, Tymoteusz Mamet 8d, Michał Kruczewski 7e, Tymoteusz Poprawski 7e, Przemysław Pasiak 7b, Nikodem Laskowski 7e,
Reprezentacja dziewcząt (rocznik 2011 i młodsze) wystąpiła w następującym składzie: Natalia Galbarczyk 5d, Maja Sołonynka 6c, Hanna Hauptman 6b, Martyna Wiśniewska 5c, Kaja Sobczyńska 4b, Michalina Rząsa 5d, Iga Żyta 5b, Julia Pierzak 6c, Nadia Podgórska 5b.
Reprezentacja chłopców (rocznik 2011 i młodsi) wystąpiła w następującym składzie: Marek Oporowski 6c, Przemysław Nowak 6c, Filip Woźniak 6d, Wojciech Barnaś 6d, Nathan Skucha 6e, Michał Piotrowski 5f, Julian Droździel 5d.

