Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

ZIELONA SZKOŁA

Słonecznie i szalenie rozpoczął się rok szkolny w klasie 3a, 3c i 3d. 13 września uczniowie wyruszyli na zieloną szkołę do nadmorskiej miejscowości Ustka. Przez 8 dni nasze umysły zostały przewietrzone nadmorską bryzą. W promieniach słońca poznawaliśmy przyrodę, bawiliśmy się na plaży chłodząc stopy w falach morza. Nie było czasu na nudę – zwiedziliśmy Słowiński Park Narodowy, Wydmy Orzechowskie, pasiekę i gospodarstwo w skansenie. Odwiedziliśmy również Muzeum Bursztynu, kilka z nich udało nam się znaleźć na plaży! Dolina Charlotty odkryła przed nami Zoo z Krainą Bajek i Fokarium. Wieczorami śpiewaliśmy szanty po obfitej kolacji z pieczonych kiełbasek i bawiliśmy się na wspólnej dyskotece. Wyjazd uznajemy za udany!

Uczestniczymy w programach: