Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

PROJEKT ETWINNING

Uczniowie klasy 5c wzięli udział w projekcie eTwinning H2O, the liquid of life. Przygotowali ciekawe informacje o wodzie i obiektach wodnych w Polsce, w języku angielskim. Prezentacje zostały udostępnione uczniom z różnych krajów, co umożliwiło wymianę wiedzy.
W ramach projektu stworzyliśmy również wspólną historię o małej kropli wody. Nasi uczniowie rozpoczęli opowieść, którą kontynuowali uczniowie z Turcji, a zakończenie dopisali nasi partnerzy z Włoch.
Był też czas na rozrywkę, uczniowie sprawdzili i utrwalili zdobytą wiedzę grając w Kahoot! Udział w projekcie miał na celu kształcenie umiejętności współpracy w grupie, a także wyszukiwania, tworzenia i prezentowania informacji w języku angielskim. Przypomniał nam także o roli wody w różnych aspektach naszego życia.

 

Uczestniczymy w programach: