Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Mistrzostwa Podstrefy Legnickiej i Strefy Legnickiej w piłce koszykowej chłopców 🏀

W ostatnim czasie nasza szkoła po raz kolejny była organizatorem ważnego turnieju piłki koszykowej 🏀. Tym razem odbył się półfinał i finał strefy legnickiej. W pierwszym turnieju brały udział 3 drużyny – z Polkowic, Lubina i Głogowa. W tej rywalizacji pokonaliśmy drużynę z Polkowic i przegraliśmy z zawodnikami z Lubina. Do finału awansowały dwa pierwsze miejsca, a do tego grona dołączyły drużyny z Jawora i Wojcieszowa. Poniżej wyniki wszystkich spotkań:
SP12 GŁOGÓW – SP JAWOR 39:23
SP14 LUBIN – SP WOJCIESZÓW 31-12
Mecz o III miejsce:
SP JAWOR – SP WOJCIESZÓW 43:15
Mecz o I miejsce:
SP 12 GŁOGÓW – SP 7 LUBIN 34-36

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce SP 7 LUBIN
2 miejsce SP 12 GŁOGÓW
3 miejsce SP JAWOR
4 miejsce SP WOJCIESZÓW

Na tym szczeblu zakończyliśmy udział w rozgrywkach piłki koszykowej. Wszystkim uczniom reprezentujących naszą szkołę serdecznie dziękujemy ❤️ i gratulujemy osiągniętego wyniku 👍💪👊, a za drużynę z Lubina trzymamy kciuki w finale wojewódzkim.👍

Uczestniczymy w programach: