Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Półkolonia

Drugi tydzień ferii w SP 12 upłynął niewiarygodnie szybko. A to za sprawą kolejnej edycji zimowej półkolonii.
Bogaty program wypoczynku zapewnił uczestnikom moc atrakcji i wspaniałą przygodę. Dzieci codziennie uczestniczyły w ćwiczeniach lub zabawach na pływalni oraz sali gimnastycznej, a dodatkowo każdy dzień wypełniony był po brzegi ciekawymi zajęciami.
Dzięki corocznej akcji „Zima w Twierdzy” koloniści mieli możliwość zwiedzenia Zamku Książąt Głogowskich z własnym przewodnikiem. Nie obyło się bez seansu filmowego
z popcornem w głogowskim Multikinie. Dzieci skorzystały również z zimowej oferty Teatru im. Andreasa Gryphiusa. Kiedy dziewczynki tworzyły swoje piękne bransoletki, chłopcy kibicowali sobie, pokonując kolejne poziomy na PS4. Zwieńczeniem zimowej przygody był bal karnawałowy z balonowymi konkursami. A na koniec uśmiechnięci i zadowoleni koloniści odebrali z rąk wychowawców dyplomy, upominki i pamiątkowe zdjęcia.
Zapraszamy do galerii.