Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Kolejny już raz nasza szkoła włączyła się do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu.

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) ustanowiony został z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku. Świętowany jest na całym świecie.

Nasza szkoła, już od wielu lat bierze udział w tej ważnej akcji. Z tej okazji na korytarzu szkolnym pojawiła się gazetka przypominająca o zasadach bezpiecznego korzystanie z Internetu. Nauczyciele na lekcjach wychowawczych przeprowadzili zajęcia na temat bezpieczeństwa w sieci, korzystając ze scenariuszy lekcji przygotowanych przez Polskie Centrum Programu Safer Internet.

6 lutego uczniowie naszej szkoły mogli wysłuchać audycję pt. Bądź bezpieczny w sieci. Tego dnia młodzież z Koła Wolontariatu rozdawała tematyczne naklejki. Dziękujemy za wspólne świętowanie. Pamiętajcie Wasze bezpieczeństwo w sieci zależy od Was.

Uczestniczymy w programach: