Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Wewnątrzklasowy Konkurs Recytatorski

Dnia 8 lutego w klasie Ia odbył się Wewnątrzklasowy Konkurs Recytatorski. Dla większości uczniów było to pierwsze takie wyzwanie. Dzieci doskonale poradziły sobie z oswojeniem tremy i w barwny sposób wyrecytowały przygotowane wiersze. Ich zmaganiom z wielką uwagą przyglądała się pani dyrektor Sylwia Dudkowiak, która przyznała, że poziom był wyrównany i z trudem wyłoniła dwie osoby, które będą reprezentowały klasę podczas konkursu recytatorskiego na etapie wewnątrzszkolnym. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki, wśród których nie zabrakło słodkich pączków przygotowanych przez rodziców z okazji Tłustego Czwartku. Dwoje z uczniów Lena Kot i Marcin Sirko przechodzą do następnego etapu recytatorskich zmagań. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy.

Uczestniczymy w programach: