Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Wycieczka do parku w Dalkowie.

Uczniowie klas 4b i 5c spędzili wyjątkowy dzień w parku dalkowskim przy XVI wiecznym pałacu. To idealne miejsce na aktywny wypoczynek oraz naukę o przyrodzie. Podczas wycieczki uczniowie mieli okazję zobaczyć różnorodne gatunki roślin i bardzo wiekowe drzewa, poznać historię parku oraz dowiedzieć się, dlaczego warto dbać o środowisko naturalne. Dzieci dowiedziały się wiele nowych i ciekawych informacji o ekosystemie Parku w Dalkowie, ochronie środowiska oraz zachowaniu zasobów naturalnych. Miały także możliwość aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, poprawienia kondycji fizycznej i zintegrowania się z kolegami i koleżankami. W ramach prowadzonych warsztatów uczniowie posadzili drzewka, to było kolejne ekologiczne doświadczenie Na koniec wycieczki odbyło się pieczenie kiełbasek przy ognisku i wspólne zabawy. Ta wycieczka będzie niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich uczestników!

Uczestniczymy w programach: