Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

⛹️🥈🏀 Srebrny medal 🥈Mistrzostw Województwa w piłce koszykowej 3️⃣✖️3️⃣

⛹️‍♂️🥈🏀 W dniu 3️⃣ czerwca we Wrocławiu odbył się finał wojewódzki w piłce koszykowej 3️⃣✖️3️⃣ chłopców i dziewcząt. Do turnieju przystąpiły 4️⃣ drużyny w każdej grupie wiekowej. Naszą szkołę 🏫 reprezentowali uczniowie w kategorii wiekowej Igrzyska Młodzieży, czyli dzieci z klas 7️⃣,8️⃣.

⛹️‍♂️🥈🏀 W kategorii chłopców do turnieju przystąpiły szkoły z Wałbrzycha, Wrocławia, Jeleniej Góry oraz Głogowa. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”.
Chłopcy rozegrali 3️⃣ mecze, odnosząc zwycięstwa z Wałbrzychem i Wrocławiem. Porażki doznaliśmy tylko ze szkołą z Jeleniej Góry i tym samym zajęliśmy wysokie II miejsce w finale dolnośląskim, co daje nam awans na Mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. 👏👍

⛹️🥈🏀 W kategorii dziewcząt w turnieju rywalizowały szkoły z Wrocławia, Wałbrzycha i Jeleniej Góry. Po 3 rozegranych meczach dziewczęta zajęły 4 miejsce. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy 🤝 i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w województwie 🏫.

⛹️🥈🏀 Skład reprezentacji 🙋‍♂️chłopców:
▪️Kuzbyt Igor,
▪️Serafin Jan,
▪️Mamet Tymoteusz,
▪️Brożyna Wiktor,
▪️Kruczewski Michał

⛹️🥈🏀 Skład reprezentacji 🙋‍♀️dziewcząt:
▪️Kujawa Natalia,
▪️Krupa Julia,
▪️Hertmanowska Zofia,
▪️Sułowska Patrycja

Uczestniczymy w programach: