Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

I miejsce Nadii Horyń

I miejsce Nadii Horyń w POWIATOWYM KONKURSIE LITERACKO – RECYTATORSKIM „DOSŁOWNIE”


Dzisiaj odbył się finał konkursu zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 13 w Głogowie we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury oraz Teatrem im. Andreasa Gryphiusa pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Głogowa oraz Starosty Głogowskiego. W komisji konkursowej zasiedli najlepsi znawcy sztuki aktorskiej z naszego miasta: p. Żaneta Baczyńska, p. Bartłomiej Adamczak oraz p. Tomasz Olczak.
Konkurs składał się z kilku etapów. Najpierw uczniowie mieli za zadanie przygotować wypowiedź pisemną na temat: Ulubiony aktor/ aktorka oraz nagrać autoprezentację. Po ocenie prac kapituła konkursowa wyłoniła finalistów.
Z naszej szkoły do kolejnego etapu przeszła Nadia Horyń z klasy 7e, która dziś zaprezentowała utwory noblistów: „Chmury” Wisławy Szymborskiej oraz rozdział pt. „Karnawał” z książki „Pierwsza osoba liczby pojedynczej” Haruki Murakami. Nadia zajęła I miejsce w kategorii klas VII – VIII. Gratulujemy!

Uczestniczymy w programach: