Pamiętamy o nieobecnych …
Młodzi wolontariusze i pasjonaci historii wraz z opiekunami sprzątali groby poległych żołnierzy i zapalili znicze na cmentarzu przy ulicy Legnickiej. Otaczanie opieką nagrobków to piękny obyczaj oddający naszą pamięć o zmarłych i troskę o miejsca ich spoczynku. Mimo upływu dekad pamięć o nieznanych polskich żołnierzach nadal traw.

