Sukcesy naszych uczniów podczas II Głogowskiej Gali Patriotycznej
W Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się II Głogowska Gala Patriotyczna zorganizowana przez Klub Batalionowy i Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Głogowie. Przepiękna uroczystość, pełna wzruszeń i miłości do naszej biało-czerwonej ojczyzny podczas której rozstrzygnięto trzy konkursy: plastyczny, literacki i piosenki.
W konkursie plastycznym laureatami z naszej szkoły zostali uczniowie Iga Rojek z klasy 1a, Pola Darowska z klasy 5c, Jagoda Raś z klasy 5c, a zwycięzcą konkursu plastycznego o tematyce patriotycznej został Franciszek Kliza z klasy 2d. Franek odebrał nagrody i statuetkę ufundowane przez Posła na Sejm RP Pana Łukasza Horbatowskiego. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i zwycięzcy! Brawo dla Was za piękne reprezentowanie naszej szkoły podczas obchodów Święta Niepodległości.

