Sobotni spacer uczniów ze Szkolnego Koła Historycznego
W sobotę 25 kwietnia uczniowie ze Szkolnego Koła Historycznego odwiedzili Odrzańskie Centrum Przyrodniczo-Rekreacyjne Neptun. Dzięki gościnności Stowarzyszenia Nowa Przestrzeń spędziliśmy wyjątkowo miło czas przy grach planszowych. Do wyboru było naprawdę wiele pasjonujących tytułów, od dynamicznych gier wymagających refleksu i sprytu, po bardziej strategiczne, które angażowały do wspólnego planowania i logicznego myślenia. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od wieku czy doświadczenia.
Nie zabrakło śmiechu, emocji i zdrowej rywalizacji, a wszystkie miejsca szybko się zapełniły, co najlepiej pokazuje, jak dużym zainteresowaniem cieszyło się to spotkanie. Wspólna zabawa sprzyjała integracji i stworzyła świetną atmosferę do spędzenia czasu razem.
Dziękujemy bardzo za wspaniałą zabawę i serdeczne przyjęcie.

