Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Poznaj Polskę

Śladami historii i tradycji Dolnego Śląska – wycieczka edukacyjno-integracyjna klas 4c, 6b i 7d

Uczniowie klas 6b, 4c oraz 7d wzięli udział w trzydniowej wycieczce edukacyjno-integracyjnej na trasie: Osówka – Kudowa-Zdrój – Duszniki-Zdrój – Karlów – Ząbkowice Śląskie.  Dwudniowy wyjazd był doskonałą okazją nie tylko do zdobywania wiedzy i poznawania ciekawych miejsc Dolnego Śląska, ale także do wspólnego spędzenia czasu i integracji między uczniami. (więcej…)

Sobotnia wycieczka uczniów Koła Historycznego do Głogowskiej Kolegiaty

W sobotnie przedpołudnie uczniowie ze Szkolnego Koła Historycznego wzięli udział w wyjątkowej wycieczce edukacyjnej, podczas której mieli okazję zwiedzić Głogowską Kolegiatę oraz jej tajemnicze podziemia. Już od pierwszych chwil miejsce to zrobiło na wszystkich ogromne wrażenie, zarówno swoją architekturą, jak i niezwykłą atmosferą, która przenosi zwiedzających w odległe czasy. (więcej…)

Wycieczka pełna atrakcji!

Uczniowie klasy 5b, 6c , 6f mieli okazję wziąć udział w niezapomnianej wycieczce, która odbyła się w ramach edukacyjnej i integracyjnej wyprawy. Podczas tego dnia odwiedziliśmy kilka fascynujących miejsc, które dostarczyły nam wielu wrażeń i cennych informacji.

Pierwszym punktem naszej wycieczki była Zielona Góra i Filharmonia, gdzie mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowym koncercie. Profesjonalni muzycy zaprezentowali nam różnorodne utwory, a atmosfera sali koncertowej była pełna emocji i magii muzyki na żywo. (więcej…)

Wycieczka klasy IID i IIIA

Dnia 19 października 2022r uczniowie z klasy IID i IIIA wzięli udział w wycieczce historyczno- dydaktycznej w ramach programu rządowego „Poznaj Polskę”, podczas której odwiedzili Muzeum Wojska Polskiego w Drzonkowie oraz Muzeum Etnograficzne w Ochli. (więcej…)

Wycieczka do Warszawy

?W dniach 1️⃣-3️⃣ czerwca stolica Polski miała okazję ugościć oraz pokazać swoje uroki uczniom z klas7️⃣b,7️⃣c oraz 7️⃣d z naszej szkoły.

?W ramach programu ministerialnego #PoznajPolskę uczniowie odwiedzili cmentarz na Powązkach, a także spacerowali uroczymi uliczkami Starego Miasta, odwiedzili kolumnę Zygmunta, a także z 30 piętra podziwiali panoramę Warszawy. (więcej…)

Uczestniczymy w programach: