sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Kalendarz imprez

Czerwiec 2022

Lp.

Nazwa imprezy/uroczystości

Odpowiedzialni

1

Dzień Sportu 

 

 

 

Nauczyciele wychowania fizycznego 

Nauczyciele e. wczesnoszkolnej: E. Wojtalik, E. Kwiatkowska, ,

K. Sznajder, M. Rychta, E. Górska, A. Walczak, E. Mielniczuk

2

Zawody pływackie o Puchar Dyrektora Szkoły

dla klas 1-3 

Nauczyciele wychowania fizycznego 

3

Warsztaty obywatelskie

P. Trojan

A. Solarek

4

Egzamin praktyczny na kartę rowerową

M. Juźwiak

H. Krawczyk

B. Woszczyński

5

“Radosny Dzień Integracji”

“Olimpiada z sercem”

M. Popek

M. Rychta

K. Sznajder

P.Cybula

M. Skucha

M. Długosz

T. Karwat

D. Rosińska

E. Borkowska

6

Ogólnopolski projekt „Dzieci Listy Piszą”

M. Potrykowska

S. Błażejewska

A. Lubiak

7

 Tydzień głośnego czytania – poznaj moją historię.

 

K. Kruk-Adamska
J. Zelmańska
E. Kujawa

8

Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu literackiego ,,Mój przyjaciel pies”

K. Kruk-Adamska
J. Zelmańska
E. Kujawa

K. Tuczyńska

9

Turniej rycerski

A.     Sołtysik

A.     Solarek

10

Podsumowanie projektu edukacyjnego z geografii w klasie 5 „Poznajemy krajobrazy Polski – Zielony weekend    z rodziną”

E. Sadecka

11

Dzień Pustej Klasy

E. Wojtalik

J. Łakomska

12

Spotkanie z Policjantką dla wychowanków świetlicy z klas I

W.Kośla

Z.Łysiak

A.Szyszkowska

13

Gra terenowa na Dzień Dziecka

Wychowawcy świetlicy

Maj 2022

Lp.

Nazwa imprezy/uroczystości

Odpowiedzialni

1

Spotkanie z przedstawicielami Straży Pożarnej dla klas pierwszych

M. Rychta

M. Popek

2

Konkurs plastyczny „Moja rodzina” dla uczniów klas 1-3

E. Górska

U. Kuprasz

M.Malinowska

3

„Moja pozaszkolna aktywność fizyczna”

Iwona Górska Małgorzata Rusin

4

Szkolny turniej koszykówki chłopców klas VIII

Michał Długosz

 

5

Szkolny turniej koszykówki dziewcząt klas VIII

Małgorzata Rusin

D. Jagiełło Malinowska

6

Szkolny turniej piłki nożnej dziewcząt

klas V-VI i VII-VIII.

Artur Garduła

Wojciech Łuczyk

7

„Ortograficzne ilustracje” – konkurs

Marzena Witt

K. Kruk-Adamska

Adriana Kruszewska

8

Święto Konstytucji 3-go Maja

Anna Sołtysik

R. Wojciechowska

Anna Solarek

9

Projekt ,,Spotkanie z historią”

Anna Sołtysik

R. Wojciechowska

10

Ogólnopolski projekt edukacyjny ,,Zabawa sztuką”

Adriana Kruszewska

11

Warsztaty obywatelskie

 

Paweł Trojan

Anna Solarek

12

Powiatowy Konkurs ,,Mój przyjaciel pies”.

K. Kruk-Adamska,
J. Zelmańska
E. Kujawa
K. Tuczyńska

13.

Szkolny konkurs plastyczno-literacki dla klas I-III „Brzechwy wiersze malowane”.

J. Zelmańska
E. Kujawa

14.

Szkolny konkurs Bocci klas integracyjnych 4-8

T.Karwat

N. Walczak

15.

Podsumowanie projektu międzynarodowego “Solidarność. Podaj dalej!”. Wymiana kartek z uczestnikami projektu.

K. Kruk-Adamska,
J. Zelmańska
E. Kujawa
M. Olejnik

P.Jamróz

E.Kosiata

16.

Wystawa prac plastycznych:

Komiks przygodowy “Tajemnica zaginionych szpilek” – korytarz szkolny przy s.103

 

S.Pajdzik

17

Wystawa prac plastycznych:

Dzień Matki,

Dzień Pszczółki i Miodu,

Pierogi i Wielkanoc

M.Kałamajka

18.

Wystawa prac plastycznych: Słynne budowle USA.

J. Łakomska

19.

Powiatowy konkurs „Głogów przez wieki”.

M. Olejnik

K.Kruk-Adamska

20.

Wystawa prac – szkolny konkurs plastyczno – literacki Przyroda w poezji

M.Witt

A.Kruszewska

K.Kruk-Adamska

21.

Projekt Ogólnopolski ,,Nie marnujmy chwil”

K. Kruk-Adamska,
J. Zelmańska
E. Kujawa

P.Jamróz

M.Olejnik

22.

Święto Polskiej Niezapominajki.

Wystawa prac plastycznych.

T.Halarewicz

A.Dyrcz

23.

Testy kompetencji klas III

I.Stern

M.Rekusz

24.

II etap Powiatowego Konkursu Recytatorskiego kl. I-III

I.Stern

M.Rekusz

M. Witt

25.

Konkurs wiedzy o Głogowie dla klas III –pt: “Głogów – moje miasto”

I. Stern

M. Rekusz

26.

Konkurs piosenek Majki Jeżowskiej dla uczniów klas 1

K. Waszak

M. Rychta

K. Sznajder

E. Wojtalik

 27

Szkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy “ Samouczek”

M.Gołąbek

M.Polakowska

D.Kukła

28

Międzyklasowy turniej piłki koszykowej chłopców – VIII klasy

M.Długosz

29

Międzyklasowy turniej piłki nożnej chłopców – VII klasy

 

M.Długosz

 

30.

Konkurs matematyczno-techniczny “Bryłomania”

J. Bąbol-Płóciennik

A. Samborowicz

31.

Konkurs fotograficzny “Światłem malowane” – wystawa.

A. Dyrcz

Kwiecień 2022 

Lp. 

Nazwa imprezy/uroczystości 

Odpowiedzialni 

1 

XVIII Wiosenny Turniej Głogowskich Świetlic 

E. Fartuch, 
A. Młodawska 

2 

Dzień Ziemi 

 

M.Gołabek 

M.Polakowska 

T.Halarewicz 

3 

Turniej interdyscyplinarny 1 z 10 

 

D.Kukła 

M.Gołąbek 

M. Juźwiak 

4 

Konkurs ekologiczno-plastyczny „Tworzymy zabawkę z materiałów recyklingowych” 

 

E. Górska 

U. Kuprasz 

D. Malinowska 

5 

Turniej „Żywego kosza” dla dziewcząt klas 4 i 5 

 

P. Cybula 

 

6 

Wiosenne zawody pływackie 

dla klas I 

J. Kowalska- Żelazowska 

B. Woszczyński 

K. Rączka I. Górska 

M. Skucha M. Rusin 

P. Cybula W. Łuczyk 

7 

„Taneczne Impresje” dla uczniów klas    1-6 

 

K. Cybula N. Walczak 

 

8 

Turniej biegowy-sprinterski dla klas IV 

„Bijemy rekord szkoły” 

W. Masny M. Skucha  

N. Walczak 

 

9 

Konkurs  polonistyczno-fotograficzny 

 ,,Historia, którą chciałbym wam opowiedzieć…Pokolenie Kolumbów.” 

 

R.Wojciechowska 

A. Sołtysik 

M. Potrykowska 

10 

Powiatowy konkurs „Głogów przez wieki” . 

M. Olejnik 

K. Kruk-Adamska 

11 

Akcja społeczno – edukacyjna ,,Żonkil” 

M. Olejnik 

E. Kujawa 

K. Kruk-Adamska 

J. Zelmańska 

12 

Ogólnopolski projekt edukacyjny ,,Zabawa sztuką” 

 

A.Kruszewska 

 

13 

Warsztaty obywatelskie 

P. Trojan  

A. Solarek 

14 

Autyzm-Odmień moją historię kl 1-3 

M.Popek 

K. Sznajder  

M.Rychta 

15 

Obcojęzyczny konkurs recytatorski 

M. Potrykowska 

N. Kosmatka 

M. Manycz-Madzik 

M. Chojnacka 

16 

Konkurs ekologiczny kl. IV 

T.Halarewicz  

M.Gołąbek  

17  

Mianowanie na czytelnika  

J. Zelmańska 

E. Kujawa 

18 

Impreza czytelnicza pt. “Noc w bibliotece” 

J. Zelmańska 

E. Kujawa 

M. Potrykowska 

19 

Powiatowy konkurs “Czy wiesz, co jesz?” – szkolne eliminacje 

M.Gołąbek 

20 

Międzypowiatowy konkurs “Piękna nasza Polska cała” – eliminacje szkolne 

M.Gołąbek 

Marzec 2022

Lp.

Nazwa imprezy/uroczystości

Odpowiedzialni

1

Powiatowy  konkurs literacki „Książka moim przyjacielem“.

Renata Wojciechowska

Anna Sołtysik

 

2

Powiatowy konkurs „ Wiedzy o krajach Unii Europejskiej”.

 

Renata Wojciechowska

Anna Sołtysik

 

4

Święto Szkoły  

 

Joanna Zelmańska

Ewelina Kujawa

Katarzyna Kruk-Adamska

Katarzyna Cybula

M. Rychta, E.Wojtalik, E.Fartuch, M. Złotkowska, M. Juźwiak, Z. Łysiak,
D. Kukła

 

5

Z mitami za pan brat- konkursy i quizy dla uczniów klas 5. Z wizyta na Olimpie.

 

Małgorzata Olejnik

Marzena Witt

Magdalena Mamij

 

6

„Mój przyjaciel pies” – konkurs powiatowy pod patronatem Marii Czerwińskiej KOU.

 

Katarzyna Kruk-Adamska

Ewelina Kujawa

Katarzyna Tuczyńska

Joanna Zelmańska

 

7

Ogólnopolski projekt edukacyjny ,,Zabawa sztuką”

 

Adriana Kruszewska

 

8.

Warsztaty obywatelskie.

 

Paweł Trojan

Anna Solarek

 

9.

Dzień wody

 

A.Dyrcz

J.Swędrak

E. Sadecka

10.

Międzynarodowy Dzień Liczby Pi –
Dni Matematyki

 

Nauczyciele matematyki

 

11.

Konkurs czytelniczy dla klas 1-3

 

E. Kwiatkowska

E. Wojtalik

 

12.

Konkurs recytatorski dla klas 1-3

 

M. Rekusz

I.Stern

 

13.

“Dzień w sukience lub spódnicy” z okazji Dnia Kobiet

 

SU

K.Kuta

A.Walczak

 

14.

Turniej mini koszykówki  dziewcząt klas  6 i 7

 

Paweł Cybula

Iwona Górska

 

15.

Turniej piłki ręcznej o Puchar Dyrektora Szkoły dla chłopców klas 5

 

Wojciech Łuczyk

Małgorzata Rusin

 

16.

Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej dla uczniów klas 4-6

 

Michał Długosz

Bartosz Woszczyński

Witold Masny

 

17.

„Potyczki sportowe” dla uczniów klas integracyjnych 1-3

 

Monika Skucha

Natalia Walczak

 

18.

Szkolny konkurs językowo – plastyczny “Słynne budowle USA”

Justyna Łakomska

19.

Szkolna wystawa prac plastycznych uczniów klas V

“W mojej perspektywie” Zasady przedstawiania głębi na płaszczyźnie (perspektywa linearna, powietrzna i barwna)

Sylwia Pajdzik

20.

Prezentacja prac plastycznych uczniów klas V
i VII

“Jesteśmy za pokojem!”

Opcjonalnie technika rysunkowa, malarska lub fotografia.

Sylwia Pajdzik

21.

Konkurs chemiczno – fizyczny “  Ciekawe doświadczenia w chemii i fizyce”.

A.Dyrcz

J.Swędrak

 

22.

Tydzień Języka Polskiego z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego

Nauczyciele przedmiotów humanistycznych

23.

Konkurs o tytuł Mistrza Dykcji (dla uczniów klas piątych)

Małgorzata Olejnik

Ada Lubiak

Magdalena Mamij

24.

Konkurs o tytuł Mistrza Języka Polskiego (dla uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych)

Magdalena Mamij

25.

Wystawa prac uczniów

“Szkolna cukierenka SP12”

Małgorzata Kałamajka

26

Prezentacja prac plastycznych uczniów
“Malujemy na papierze nutowym”

Małgorzata Kałamajka

27.

Konkurs o tytuł Mistrza Ortografii (dla uczniów klas 4-5)

Magdalena Mamij

28

Wystawa prac plastycznych

“Wielkanoc w szkole”

Małgorzata Kałamajka

29.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur 2022”

Dorota Kukła

30.

Konkurs plastyczny dla wychowanków świetlicy “Pierwsze zwiastuny wiosny”

Z.Łysiak, W.Kośla, A.Szyszkowska.

31.

Dzień Kobiet w świetlicy szkolnej

Wychowawcy świetlicy

32.

Udział w kampaniach społeczno – edukacyjnych: Język polski jest ą-ę oraz Ojczysty – dodaj do ulubionych

Magdalena Mamij

33.

Wystawa plakatów uczniów klas 4-5 na temat poprawności językowej

 

A.Buczek,

 M. Potrykowska,

M. Mamij,

M.Witt

34.

Chodzi mi o to, aby język giętki…– cytaty

 o języku ojczystym na szkolnych korytarzach

 

A.Buczek,

M. Mamij

 

35.

Międzynarodowy Dzień Osób z Zespołem Downa

K. Sznajder –koordynator 1-3,
M. Popek,
D. Rosińska,
M. Rychta,
E. Domagała,
E. Kosiata koordynator 4-8,
P. Jamroz,
E. Kujawa,
K. Tuczyńska,
E. Domagała,
J. Zelmańska,
E. Borkowska,
K. Kruk – Adamska

P.Tomczak

36.

Ogólnopolski projekt integracyjny  “Wspólnie wygrajmy życzliwość”

M. Potrykowska

P.Brodzińska

A. Sołtysik

R.Wojciechowska

37.

Konkurs fotograficzny „Historia, którą chciałbym wam opowiedzieć… Pokolenie Kolumbów”

 

M. Potrykowska

R. Wojciechowska

A. Sołtysik

38.

Projekt eTwinning “Uczeń, czyli genialny nauczyciel”

M. Potrykowska

39.

Międzynarodowego programu Solidarność. Podaj dalej

E.Kujawa

J.Zelmanska

P.Jamroz

M.Olejnik

E.Kosiata

K.Kruk-Adamska

40.

Konkurs plastyczny ,,Mój przyjaciel saper”

M.Olejnik

K.Kruk-Adamska

 

41.

Szkolny konkurs wiedzy o uzależnieniach.

M. Gołąbek

M. Polakowska

Luty 2022

Lp.

Nazwa imprezy/uroczystości

Odpowiedzialni

1

Powiatowy Konkurs Historyczny ,,Historia w pudełku” .

 

R.Wojciechowska

A.Sołtysik

 

2

Ogólnopolski projekt edukacyjny ,,Zabawa sztuką”

 

A.Kruszewska

4

Poczta Walentynkowa

 

SU

K.Kuta

A.Walczak

5

Zbiórka karmy z okazji Światowego Dnia Kota

 

A. Walczak

K. Kuta

E. Domagała

M. Potrykowska

M. Manycz –Madzik

SU

6

Wiosenne zawody pływackie

dla klas I

 

J.Kowalska- Żelazowska,

B.Woszczyński,

K.Rączka, I. Górska,

M.Skucha, M. Rusin, P.Cybula

W.Łuczyk

7

Szkolny konkurs plastyczny: „Pekin 2022”.

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt klas IV-VI i VII-VIII

T.Karwat

8.

Zabawy walentynkowe, poczta walentynkowa

Świetlica

9.

Warsztaty obywatelskie

Anna Solarek, Paweł Trojan

Styczeń 2022

Lp.

Nazwa imprezy/uroczystości

Odpowiedzialni

1

Konkurs pięknego czytania dla klas 1-3

 

M. Rekusz

I.Stern

 

2

Ogólnopolski projekt edukacyjny ,,Zabawa sztuką”

Adriana Kruszewska

 

4

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 

SU

M. Manycz – Madzik

E. Kujawa

J. Zelmańska

5

Konkurs “Europejski Quiz Finansowy” – etap wojewódzki (online)

 

A.Samborowicz

 

6

Konkurs wiedzy o Januszu Korczaku                    i prawach dziecka

M. Rychta

E. Wojtalik

7

Olimpusek oraz Olimpusek z języka angielskiego dla uczniów klas I-III

A.Walczak

E.Górska

I.Poznalska

8.

Bal Karnawałowy

świetlica

9.

Turniej ortograficzno- sportowy dla klas 4

J. Zelmanska,

P. Cybula,

E. Kujawa,

K. Kruk- Adamska

Grudzień 2021

Lp.

Nazwa imprezy/uroczystości

Odpowiedzialni

1

Konkurs fotograficzny “Baczyński bez filtra”

Ewelina Kujawa

Marzena Witt

Małgorzata Olejnik

Katarzyna Kruk-Adamska

Joanna Zelmańska

2

,,Wylosuj Anioła”

 

Marta Potrykowska

Renata Wojciechowska

Anna Sołtysik

Marzenka Witt

3

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas VI – VII.

 

Marta Potrykowska

Renata Wojciechowska

4

Zapal Światło Wolności 

 

Małgorzata Olejnik

Katarzyna Kruk-Adamska

Ewelina Kujawa

Joanna Zelmańska

Joanna Swędrak

5

Ogólnopolski projekt edukacyjny ,,Zabawa sztuką”

 

Adriana Kruszewska

 

7

Jasełka  

 

M.Juźwiak

R.Ziętkowska

A.Zagórniak

A.Sobolewska

R.Grzesiak

 

8

Powiatowa Liga Piłki Ręcznej Chłopców Handball Land

 

Wojciech Łuczyk

 

9

Konkurs “Europejski Quiz Finansowy” dla uczniów klas VII-VIII – etap szkolny

Agnieszka Samborowicz

10

Ogólnopolska akcja z okazji Przepisujemy Hobbita 130. rocznicy urodzin J.R.R. Tolkiena

Joanna Zelmańska

Paweł Jamróz

Katarzyna Kruk-Adamska

Ewelina Kujawa

12

Dzieci rysują dla obrońców naszych granic.

Joanna Zelmańska

Małgorzata Olejnik

Katarzyna Kruk-Adamska

Ewelina Kujawa

 

13.

Spotkanie z Mikołajem

Wychowawcy świetlicy

14.

“Kolędowanie na zawołanie”

Wychowawcy świetlicy

15,

Bożonarodzeniowy konkurs “Bombka 3D”

Wychowawcy świetlicy

16.

Lekcje online prowadzone Przez IPN Poznań ,,Pokolenie Baczyńskiego”.

Małgorzata Olejnik

Katarzyna Kruk-Adamska

Paweł Jamróz

Katarzyna Kruk-Adamska

Ewelina Kujawa

 

Listopad 2021

Lp.

Nazwa imprezy/uroczystości

Odpowiedzialni

1

Narodowe Święto Niepodległości

 

Małgorzata Olejnik

Paweł Trojan

Anna Solarek

 

2

Konkurs komunikacyjny dla klas trzecich „Ja, rower i przepisy”

 

Beata Gałęziowska

3

Międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny dla klas IV-VIII „Ja i mój niepełnosprawny przyjaciel”

 

SU

Karolina Kuta

Agnieszka Walczak

4

Powiatowa Liga Piłki Ręcznej Chłopców Handball Land

 

Wojciech Łuczyk

5

Szkolny turniej piłki ręcznej dziewcząt klas VIII

 

Małgorzata Rusin

Iwona Górska

6

Projekt edukacyjny Pokolenie Kolumbów – twórcy mniej znani Miron Białoszewski .

 

Marta Potrykowska

Renata Wojciechowska

Anna Sołtysik

 

7

Projekt Powstańcy 44

 

Joanna Zelmańska

Małgorzata Olejnik

Katarzyna Kruk-Adamska

Ewelina Kujawa

Anna Solarek

Marzena Witt

 

8

Projekt Baczyński

–          Baczyński w cytatach-wystawa

–          Poezja K.K. Baczyńskiego w obrazie – wystawa

 

 

Ewelina Kujawa

Katarzyna Kruk-Adamska

Magdalena Mamij

Joanna Zelmańska

Małgorzata Olejnik

Alina Buczek

Marzena Witt

 

9

Konkurs fotograficzny “Baczyński bez filtra”.

 

 

Ewelina Kujawa

Marzena Witt

Małgorzata Olejnik

Katarzyna Kruk-Adamska

Joanna Zelmańska

Adriana Lubiak

 

10

Ogólnopolski projekt edukacyjny ,,Zabawa sztuką”

 

Adriana Lubiak

 

12

Dzień Pluszowego Misia w edukacji wczesnoszkolnej.

K. Sznajder

E. Wojtalik

M. Rychta

13.

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień- akcja charytatywna- wspieramy Fundację Hospicjum Głogowskie.

M. Rychta

M. Popek

K. Sznajder

W. Kośla

Z. Łysiak

14.

Savoir – vivre wobec osób niepełnosprawnych,

 

 

Katarzyna Kruk-Adamska 

Ewelina Kujawa 

Joanna Zelmańska 

15,

Testy na inteligencje wielorakie i style uczenia – klasy 4 

 

 

E.Kujawa 

K.Tuczyńska 

J.Zelmańska 

K.Kruk-Adamska 

 

16.

Unicef – obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka – audycja przez radiowęzeł.

E.Kujawa 

K.Tuczyńska 

J.Zelmańska 

K.Kruk-Adamska 

 

Październik 2021

Lp.

Nazwa imprezy/uroczystości

Odpowiedzialni

1

Konkurs z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 „Poznaj nauczyciela po jego baśniowej postaci”

SU K.Kuta A.Walczak 

2

Akcja „Cała szkoła

kocha Reksia”

 

SU

K.Kuta

A.Walczak

M. Manycz-Madzik

M. Gołąbek

E. Domagała

 

3

Akcja “Zamiast kwiatka”

 

SU

K.Kuta

A.Walczak

 

4

Powiatowa Liga Piłki Ręcznej Chłopców Handball Land

 

Wojciech Łuczyk

 

5

Szkolny turniej badmintona.

 

Katarzyna Cybula Paweł Cybula

Monika Skucha

Natalia Walczak

 

6

Projekt edukacyjny Pokolenie Kolumbów – twórcy mniej znani Miron Białoszewski .

 

Marta Potrykowska

Renata Wojciechowska

Anna Sołtysik

 

7

Projekt Powstańcy 44

 

Joanna Zelmańska

Małgorzata Olejnik

Katarzyna Kruk-Adamska

Ewelina Kujawa

Anna Solarek

Marzena Witt

 

8

Projekt Baczyński

 

Ewelina Kujawa

Katarzyna Kruk-Adamska

Magdalena Mamij

Joanna Zelmańska

Małgorzata Olejnik

Alina Buczek

Marzena Witt

 

9

Konkurs fotograficzny “Baczyński bez filtra”.

 

 

Ewelina Kujawa

Marzena Witt

Małgorzata Olejnik

Katarzyna Kruk-Adamska

Joanna Zelmańska

Adriana Lubiak

 

10

Projekt Lem

 

Marzena Witt

 

11

Konkurs zDolny Ślązak

 

Renata Wojciechowska

Małgorzata Olejnik
Dorota Kukła

Ilona Poznalska

 

12

Ogólnopolski projekt edukacyjny ,,Zabawa sztuką”

 

Adriana Lubiak

 

13

Warsztaty obywatelskie.

 

Paweł Trojan

Anna Solarek

 

14.

Tydzień dla Oszczędzania

Agnieszka Samborowicz

 

15.

Ślubowanie pierwszoklasistów

Wychowawcy klas 1

16.

Międzynarodowy Dzień Białej Laski

 

K. Kruk Adamska,
J. Zelmańska,
E. Kujawa,
K. Tuczyńska

 

17.

“Kredkobranie”- pomóżmy młodym na kresach.
Zbiórka przyborów szkolnych

 

K. Kruk- Adamska M.Olejnik
J. Zelmańska
P. Jamróz
E. Kujawa

K.Tuczyńska

18.

“Kraina kreatywności” – realizacja I modułu Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego “Emocja”

Adriana Lubiak

19.

 “Z ortografią za pan brat” – realizacja projektu edukacyjnego z języka polskiego

Zespół nauczycieli języka polskiego

20.

“Lektury przyjazne uczniom” – realizacja projektu edukacyjnego w klasach siódmych:

1.     “Balladyna”

2.     “Zemsta”

Adriana Lubiak

21.

 

 

Turniej ortograficzno- sportowy dla uczniów klas piątych

 

Magdalena Mamij

Katarzyna Cybula

 

22.

Ślubowanie na wychowanka świetlicy (klasy I)

 

Zuzanna Łysiak

Wioletta Kośla

Agata Szyszkowska

 


 

 

Wrzesień 2021

Lp. 

Nazwa imprezy/uroczystości 

Odpowiedzialni 

1 

Ogólnopolska akcja “Sprzątanie świata” 

 

M.Gołąbek 

M.Polakowska 

T.Halarewicz 

2 

Europejski Dzień Języków Obcych 

 

I.Poznalska 

M. Potrykowska 

M. Manycz – Madzik 

M.Chojnacka 

 

3 

Ślubowanie pierwszoklasistów 

 

E. Kwiatkowska 

M.Rekusz 

B.Gałęziowska 

E. Wojtalik 

4 

Historia Orderu Uśmiechu dla klas pierwszych 

E. Wojtalik 

M. Rychta 

5 

Audycja dla uczniów klas II-VIII na temat historii Orderu Uśmiechu. 

Konkurs wiedzy dotyczącej treści audycji o Historii Orderu Uśmiechu dla uczniów klas IV-VIII 

D. Kukła  
M. Juźwiak 

6 

Obchody międzynarodowego Dnia Kropki – dzień rozwijania talentów w klasach 1-3 

A.Walczak 

7 

“Dzień w krawacie” z okazji Dnia Chłopca 

 

SU 

K.Kuta 

A.Walczak 

8 

Powiatowa Liga Piłki Ręcznej Chłopców Handball Land 

 

W. Łuczyk 

9 

Szkolny turniej badmintona. 

 

Katarzyna Cybula 

Paweł Cybula 

Monika Skucha 

Natalia Walczak 

 

10 

Projekt edukacyjny Pokolenie Kolumbów – twórcy mniej znani Miron Białoszewski . 

 

 

Marta Potrykowska 

Renata Wojciechowska 

Anna Sołtysik 

 

11 

Projekt Powstańcy 44 

 

Joanna Zelmańska 

Małgorzata Olejnik 

Katarzyna Kruk-Adamska 

Ewelina Kujawa 

Anna Solarek 

Marzena Witt 

 

12 

Konkurs fotograficzny “Baczyński bez filtra”. 

 

 

Ewelina Kujawa 

Marzena Witt 

Małgorzata Olejnik 

Katarzyna Kruk-Adamska 

Joanna Zelmańska 

 

13 

Narodowe Czytanie 

Klasy 5 i 7 

 

Magdalena Mamij 

Katarzyna Kruk – Adamska 

Renata Wojciechowska 

Marzena Witt 

Adriana Kruszewska 

Marta Potrykowska 

 

14. 

Obchody Międzynarodowego Dnia Głuchych. 

Ja kocham muzykę-  

E. Kujawa 

K. Tuczyńska 

J. Zelmanska 

K. Kruk – Adamska 

P. Jamroz 

E. Borkowska 

K. Sznajder 

K. Wiler 

M. Popek 

A.Maliszewska 

Dostępność

Rekrutacja

Office 365

Lekcje

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast