Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Konkursy, imprezy

Czerwiec 2024

Lp. 

Nazwa imprezy/uroczystości 

 

Odpowiedzialni 

 

1. 

Obchody „Dni Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną” – piknik integracyjny.  

 

część artystyczna:  
M. Pajdzik 

 M.Rekusz,   
 
piknik:  
K.Wiler  
zespół nauczycieli współorganizujących  
 

2. 

Dzień Dziecka- Dzień Sportu 

I.Górska  

N.Walczak  

 

Maj 2024

Lp. 

Nazwa imprezy/uroczystości 

 

Odpowiedzialni 

 

1. 

Plebiscyt wiedzy o Unii Europejskiej dla kl. III 

I.Stern  

M. Pieniążek 

2. 

Czytanie na polanie – ogólnopolska akcja czytelnicza 

M.Potrykowska  

3. 

Powiatowy konkurs „Głogów przez wieki” 

M. Olejnik 

4. 

Powiatowy Konkurs Literacki “Książka moim przyjacielem” współorganizowany z Miejską Biblioteką Publiczną w Głogowie 

A. Sołtysik 

M. Potrykowska 

R. Kulczykowska 

5. 

„Z uśmiechem Ci do twarzy” –konkurs szkolny 

A. Tondel 

6. 

„Mój region jak malowany”-konkurs szkolny 

A. Tondel 

7. 

“Rodzina, ach rodzina…” –konkurs świetlicowy 

Kośla W.  

Łysiak Z.  

Szyszkowska A. 

8. 

Turniej sportowo-historyczny dla klas V  

M. Rusin,  

T. Karwat,  

M. Olejnik 

9. 

Szkolny turniej badmintona dla klas VI  

N. Walczak,  

M. Rusin 

10. 

Zawody pływackie o puchar Dyrektora Szkoły klas I – III  

B. Woszczyński  

I. Górska  

M. Skucha  

11. 

Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej dla uczniów klas I. 

M. Rychta 

K. Sznajder 

K Waszak 

12. 

„Finansoaktywni. Misja: Podatki płacimy, korzyści widzimy.” 

A.Samborowicz 

13. 

Błędy kształcą – ogólnopolska kampania  

M. Potrykowska 

14. 

“Zaburzenia przetwarzania słuchowego u dzieci” – spotkanie z rodzicami klas 1  

E.Borkowska 

Kwiecień 2024

Lp. 

Nazwa imprezy/uroczystości 

 

Odpowiedzialni 

 

1. 

„Niebieski Marsz”  

– obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. 

K.Wiler,   
E.Borkowska,   
S. Błażejewska  
M.Sienkiewicz  
B.Dembek  

M.Rychta 

K.Sznajder 

A.Szyszkowska 

T.Karwat 

2. 

„Niebieskie igrzyska”  

– udział w ogólnopolskim wydarzeniu 

E.Dziurawiec  
A.Wyka  
M.Wach  
P.Brodzińska  

M.Pajdzik 

3. 

XXXI Regionalny Konkurs Recytatorski  

Placówek Specjalnych i Integracyjnych 

K.Kuta  
K.Sznajder  

4. 

Dzień Jogi- International Kids’ Yoga Day 

A.Maliszewska 

5. 

Powiatowy Konkurs Recytatorski klas I – III 

 

I.Stern  

M. Pieniążek 

6. 

Akcja społeczno – edukacyjna ,,Żonkil”  

M.Olejnik  

7. 

Powiatowy  konkurs literacki „Książka moim przyjacielem“.  

M.Potrykowska  

8. 

 

Powiatowy Konkurs „Wiedzy o  krajach Unii Europejskiej” 

A. Solarek,  

A. Sołtysik,  

M. Potrykowska 

9. 

Światowy dzień książki 

R. Murzyn 

10. 

„Finansoaktywni. Misja: Podatki płacimy, korzyści widzimy.” 

A.Samborowicz 

11. 

I Powiatowy Konkurs Matematyczno-Sprawnościowy 

 “Sprawna Matematyka z Kartami Grabowskiego” 
 

J. Bąbol-Płóciennik 

E. Dziurawiec 

E. Borkowska 

A. Samborowicz 

M. Skucha 

12. 

Dzień Ziemi 

M.Gołąbek  

M.Polakowska 

13. 

Wiosenny Turniej Głogowskich Świetlic 

A.Młodawska  

E.Fartuch  

14. 

Zawody biegowe dla klas VI “Bijemy rekord szkoły”  

N. Walczak,  

M. Rusin  

15. 

Turniej Bocci dla klas integracyjnych IV – VIII  

T. Karwat,  

N. Walczak  

16. 

Szkolny turniej badmintona dla klas VIII  

I.Górska  

T. Karwat  

17. 

Konkurs SIGG –  

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa dla uczniów klas 7-8   

A.Samborowicz 

18. 

Europejski Konkurs Statystyczny - III etap części krajowej 

A. Samborowicz 

 

19. 

Szkolny konkurs wiedzy o Głogowie dla klas III “Głogów -moje miasto” 

M. Pieniążek 

I. Stern 

20. 

Konkurs “Historia w pudełku” 

A.Sołtysik 

M.Potrykowska 

21. 

Głogowska Gra Miejska na motywach legendy “Księżna i gołąb” 

M.Potrykowska 

A.Sołtysik 

22. 

Ogólnopolska Akcja informacyjna “Błędy kształcą”  

– klasa 4c 

M.Potrykowska 

23. 

Apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja 

M.Potrykowska 

A.Solarek 

A.Sołtysik 

M.Rzepka 

K. Kuta

A. Walczak

Marzec 2024

Lp. 

Nazwa imprezy/uroczystości 

 

Odpowiedzialni 

 

1. 

Obchody Międzynarodowego Dnia Osób z Zespołem Downa “Przygody kolorowej skarpetki”  

klasy 1-3:  
M.Pajdzik 

B.Dembek 

A.Maliszewska  
 
klasy 4-8:  
P.Brodzińska 

E.Borkowska  
 

2. 

Święto Szkoły 

K.Sznajder  
M.Rychta  
M.Rekusz  
zespół ds. KOU 

3. 

Kangur matematyczny dla klas drugich i trzecich  

E. Kwiatkowska 

4. 

Powiatowy konkurs fotograficzny „Żywe obrazy”.  

A.Sołtysik  

M. Potrykowska 

5. 

„Z wizytą na Olimpie” – potyczki mitologiczne dla uczniów klas piątych 

M.Mamij 

M. Olejnik 

6. 

Obchody Dnia św. Patryka.  

A. Gumienna K.Zarecka  

7. 

Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny”  
dla klas 4-7 

D. Kukła 

8. 

Szkolny konkurs wiedzy z chemii dla klas 7-8 

A.Dyrcz  

J.Swędrak  

 

9. 

Dzień wody 

J.Swędrak  

A.Dyrcz  

E.Sadecka 

Zespół pedagogów, psychologów, logopedów 

 

10. 

„Kolorowa Wielkanoc”  

A. Tondel 

11. 

Szkolny turniej piłki nożnej klas VI – VIII  

M. Długosz,   

W. Masny  

B. Woszczyński  

 

12. 

Szkolny turniej piłki siatkowej dziewcząt klas VI – VIII  

P. Cybula,  

I. Górska,  

K. Cybula 

 

13. 

Potyczki sportowe dla uczniów klas integracyjnych I – III  

M. Skucha,  

N. Walczak 

 

14. 

“Błędy kształcą” – ogólnopolska kampania edukacyjna 

M. Potrykowska 

15.  

Ogólnopolska Akcja “Tydzień gramatyki” 

M. Potrykowska 

16.  

Europejski Konkurs Statystyczny - II etap części krajowej 

A.Samborowicz 

 

17. 

Konkurs SIGG – Szkolna Internetowa Gra Giełdowa dla uczniów klas 7-8 (II etap gry ogólnopolskiej)   

A.Samborowicz 

 

18. 

 „Finansoaktywni. Misja: Podatki płacimy, korzyści widzimy.” 

A.Samborowicz 

 

19. 

Konkurs InstaLogik 2023/2024 – III etap 

 

D. Kukła  

A.Samborowicz 

20. 

Świetlicowy Konkurs plastyczny “Zwiastuny wiosny” 

Z. Łysiak, W.Kośla, A.Szyszkowska 

21. 

KonkursMłody Przedsiębiorca” – etap szkolny 

 

A.Samborowicz 

 

22. 

Pierwszy Dzień Wiosny 

A.Szyszkowska, W.Kośla, Z.Łysiak 

23. 

“Świetlicowe SPA” Dzień Kobiet 

Z. Łysiak, W.Kośla 

A.Szyszkowska 

24. 

Święto matematyki 

n. matematyki 

25. 

Konkurs “Palma wielkanocna” dla klas 1-3 

n. katecheci 

26. 

Konkurs “Pisanka wielkanocna” dla klas 1-3 

n. katecheci 

27.  

Wystawa palm i pisanek wielkanocnych – klasy 1-3 

n. katecheci 

28.  

Wystawa palm i pisanek wielkanocnych – klasy 4-8 

n. katecheci 

29. 

Szkolny i Międzyszkolny Turniej Interdyscyplinarny 1 z 10 

M.Gołąbek 

D.Kukła 

M.Jużwiak 

30. 

Global Money Week 

A.Samborowicz 

M. Pałys 

31.  

Międzynarodowy Dzień Teatru 

M. Mamij 

32. 

“Przyroda pełna matematyki” – Dzień z Królową Nauk w klasach 1-3 

E.Górska 

A.Samborowicz 

n-le klas 1-3 

Luty 2024

Lp. 

Nazwa imprezy/uroczystości 

 

Odpowiedzialni 

 

1. 

Powiatowy Konkurs recytatorski kl. I-III - I etap 

I. Stern  

M. Pieniążek  

2. 

Tydzień Języka Polskiego i Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. 

M. Mamij 

3. 

Szkolny i Międzyszkolny Turniej Interdyscyplinarny 1 z 10  
 

D. Kukła 
M. Gołąbek 
M. Juźwiak 

4. 

Bal Karnawałowy w świetlicy szkolnej 

Wych. świetlicy 

5. 

Walentynki w świetlicy szkolnej 

Wych. świetlicy 

6. 

Konkurs plastyczny – „Moje Małe i Duże Podróże”   

A.Tondel  

7. 

Dzień Bezpiecznego Internetu 

M. Grouz, K. Kruk- Adamska,  

K. Tuczyńska,  

J. Zelmańska 

8. 

Szkolny konkurs plastyczno-literacki “Kawalerowie Orderu Uśmiechu inspirują” 

Opiekunowie SU: 

K. Kuta 

A. Walczak 

M. Potrykowska 

9. 

Europejski Konkurs Statystyczny - I etap części krajowej 

A. Samborowicz 

 

10. 

Konkurs SIGG – Szkolna Internetowa Gra Giełdowa dla uczniów klas 7-8 (etap II)  

A.Samborowicz 

11. 

Konkurs “Europejski Quiz Finansowy” dla uczniów klas 7 – 8 – etap wojewódzki 

A.Samborowicz 

12. 

Szkolny konkurs fizyczno-chemiczny  

“Ciekawe doświadczenia w chemii i fizyce” 

J. Swędrak 

A. Dyrcz 

13. 

Konkurs recytatorski “Pegazik” – etap szkolny 

M.Potrykowska 

14. 

Powiatowy Konkurs pt. “Żywe obrazy” 

M. Potrykowska 

A. Sołtysik 

15.  

Pomyśl, zanim umieścisz w sieci – scenariusz zajęć lekcji wychowawczej dla klas 4-8 

A. Swędrak 

A.Bąbol – Płóciennik 

E. Borkowska 

16. 

Dekalog cyfrowego przyjaciela – plakat – kl. 4-7 

A.Samborowicz 

A.Bąbol – Płóciennik 

E.Dziurawiec 

E.Borkowska 

 

17. 

Konkurs InstaLogik 2023/2024 

D. Kukła 

A.Samborowicz 

Styczeń 2024

Lp. 

Nazwa imprezy/uroczystości 

 

Odpowiedzialni 

 

1. 

Bal Karnawałowy kl.1-3 

Wychowawcy klas 1-3 

2. 

Ogólnopolska Olimpiada “Olimpusek” dla klas drugich i trzecich  

A. Walczak 
I. Poznalska 

3. 

Europejski Konkurs Statystyczny  

 

A. Samborowicz 

 

4. 

Ciekawe doświadczenia z fizyki i chemii – szkolny konkurs dla klas 7-8 

A.Dyrcz  

J.Swędrak 

 

5. 

„Moje Małe i Duże Podróże”  -konkurs szkolny 

A. Tondel 

6. 

Konkurs SIGG – Szkolna Internetowa Gra Giełdowa dla uczniów klas 7-8 (etap I)  

A.Samborowicz 

7. 

Mistrzostwa miasta w piłce koszykowej chłopców klas IV-VI 

M.Długosz 

8. 

Mistrzostwa miasta w piłce koszykowej dziewcząt klas IV-VI 

M.Długosz 

 

9. 

Konkurs InstaLogik 2023/2024 

D. Kukła 

A.Samborowicz 

Grudzień 2023

Lp. 

Nazwa imprezy/uroczystości 

 

Odpowiedzialni 

 

1. 

Konkurs pięknego czytania dla kl. I-III  

I.Stern  

M. Pieniążek 

 

2. 

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas VII – VIII pt. “Mistrz Ortografii SP 12” 

M. Potrykowska  

A.Sołtysik 

3. 

Jasełka  

A.Zagórniak  

A.Sobolewska  

A.Tondel  

 

4. 

Szkolny Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową  

A. Zagórniak  

R. Ziętkowska  

M. Juźwiak  

s. Rembiasz  

A. Sobolewska  

 

5. 

Mikołajki w świetlicy szkolnej 

E. Fartuch  

M. Złotkowska  

 

6. 

 Charytatywny kiermasz Mikołajkowy  

P.Bieryt 

M. Rzepka  

7. 

Powiatowy Przegląd mini piłki ręcznej klas IV  

W. Łuczyk 

8. 

Otwarty turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców klas I – III – turniej powiatowy 

W. Łuczyk,   

M. Skucha  

 

9. 

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dla klas 4-6 i 7-8 

T. Karwat 

10. 

Konkurs SIGG – Szkolna Internetowa Gra Giełdowa dla uczniów klas 7-8 (etap I)  

A.Samborowicz 

11. 

Konkurs “Europejski Quiz Finansowy” dla uczniów klas 7 – 8 – etap szkolny cz. II 

A.Samborowicz 

12. 

Przegląd Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim dla klas I-III oraz IV-VIII  

A.Gumienna M.Manycz-Madzik 

13. 

Lekcja biblioteczna na temat życia i twórczości Aleksandra Fredry. 

M. Grouz 

J. Zelmańska 

K. Kruk – Adamska 

14. 

Łańcuch dobra – akcja charytatywna Szkolnego Koła Wolontariatu. 

A. Laska – Cwynar 

M. Grouz 

J. Zelmańska 

15. 

Strażacy wspólnie przeciw białaczce – zbiórka charytatywna Szkolnego Koła Wolontariatu. 

A. Laska – Cwynar 

M. Grouz 

J. Zelmańska 

16. 

Kiermasz świątecznych pierników – akcja charytatywna Szkolnego Koła Wolontariatu. 

A. Laska – Cwynar 

M. Grouz 

J. Zelmańska 

17. 

Mistrzostwa strefy legnickiej w piłce koszykowej 3×3 chłopców. 

M.Długosz 

18. 

Mistrzostwa strefy legnickiej w piłce koszykowej 3×3 dziewcząt. 

M. Długosz 

P. Cybula 

19. 

Mistrzostwa Głogowa w piłce koszykowej chłopców                  klas VII-VIII 

M. Długosz 

P. Cybula 

20. 

Mistrzostwa Głogowa w piłce koszykowej dziewcząt                  klas VII-VIII 

 

P. Cybula 

M. Długosz 

21. 

Mistrzostwa Głogowa w piłce koszykowej chłopców                  klas IV-VI 

M. Długosz 

P. Cybula 

22. 

Mistrzostwa Głogowa w piłce koszykowej dziewcząt                  klas IV-VI 

 

P. Cybula 

M. Długosz 

23. 

Mistrzostwa powiatu głogowskiego w piłce koszykowej chłopców klas VII-VIII 

M. Długosz 

P. Cybula 

24. 

Mistrzostwa powiatu głogowskiego w piłce koszykowej dziewcząt klas VII-VIII 

 

P. Cybula 

M. Długosz 

 

25. 

Mistrzostwa powiatu głogowskiego w piłce koszykowej chłopców klas IV-VI 

M. Długosz 

P. Cybula 

26. 

Mistrzostwa powiatu głogowskiego w piłce koszykowej dziewcząt klas IV-VI 

 

P. Cybula 

M. Długosz 

 

27.   

Udział w ogólnopolskim projekcie “Serce za odwagę”  

A. Sołtysik, M.Potrykowska 

A. Solarek 

28. 

Udział w ogólnopolskim projekcie “Wspólnie wygrajmy wrażliwość” 

A. Sołtysik, M.Potrykowska 

A. Solarek 

A.Wyka 

29. 

Blaski i cienie sztucznej inteligencji (deep fake i fake news) – zajęcia dla klasy szóstej 

M.Potrykowska 

Listopad 2023

Lp.

Nazwa imprezy/uroczystości

 

Odpowiedzialni

 

1

Spotkanie integracyjne w ramach Obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych – warsztaty decoupage

Iwona Gumienna 
Karolina Kuta 

2

Dzień Życzliwości i Pozdrowień 

“Bądź dobry dla siebie” 

 

psychologowie, logopedzi, pedagodzy, bibliotekarki

3

Narodowe Święto Niepodległości

 

Małgorzata Olejnik 

Katarzyna Kruk-Adamska 

 

 

4

Projekt Powstańcy 44 

J. Zelmańska

5

Akcja Szkoła do hymnu

Małgorzata Olejnik 

Katarzyna Kruk-Adamska

 

6

Ogólnopolska olimpiada wiedzy Oxford Archimedes. Plus – Lingua z języka angielskiego dla klas IV – VIII. 

Justyna Łakomska 

7

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 

J. Bąbol-Płóciennik 

J. Swędrak 

 

8

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – Otwarta Firma 2023 – projekt Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości

https://otwarta-firma.junior.org.pl/

A. Samborowicz

9

Andrzejki

Wychowawcy świetlicy
n-le biblioteki szkolnej

10

“Przestrzenny Lizak pełny słodkości, życzliwości” –konkurs dla wychowanków świetkicy

Fartuch E. 

Złotkowska M.

 

11

„Głogów w obiektywie” Wystawa fotograficzna prac wychowanków świetlicy

Kośla W. 

Łysiak Z. 

Szyszkowska A.

 

12

Konkurs SIGG – Szkolna Internetowa Gra Giełdowa dla uczniów klas 7-8 (gra testowa)

https://sigg.gpw.pl/

A.Samborowicz

 

13

Konkurs “Europejski Quiz Finansowy” dla uczniów klas 7 – 8 – etap szkolny cz.I

A.Samborowicz

14.

Charytatywny Kiermasz Książek dla klas 1-3.

Małgorzata Grouz

Joanna Zelmańska

Aleksandra Laska-Cwynar

15.

Konkurs wiedzy o Aleksandrze Fredro dla klas 4-8.

Małgorzata Grouz

Joanna Zelmańska

Katarzyna Kruk-Adamska

16.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka.

Małgorzata Grouz

Joanna Zelmańska

 

17.

X Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy “Samouczek”

M.Gołąbek

M.Polakowska

D.Kukła

18.

Czarny kot Kaszmir wprowadza nas w tajniki sztucznej inteligencji – zajęcia dotyczące zalet i wad AI dla klasy 1a

M.Potrykowska

M.Rychta

K.Sznajder

19.

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców klas IV-VI

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców klas VII-VIII

T.Karwat

20.

Warsztaty rodzinne “Bądź Damą bądź Dżentelmenem”

świetlica

Październik 2023

Lp. 

Nazwa imprezy/uroczystości 

 

Odpowiedzialni 

 

1 

Uroczyste ślubowanie i pasowanie na pierwszoklasistę 

 

Wychowawcy klas pierwszych 

 

2 

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „NieLadaSztuka”- kreatywny punkt widzenia.  

Elżbieta Kosiata  

3 

Konkursy „Zdolny Ślązak” – etapy szkolne 

szkolny koordynator 
A. Samborowicz 

4 

Szkolny Konkurs – Karty Grabowskiego kl.V 

J. Bąbol-Płóciennik 
M. Skucha 

5 

Szkolny konkurs wiedzy z fizyki dla klas 8  

A.Dyrcz  

J.Swędrak  

 

 

6 

 

Dzień Anioła Stróża dla klas I-III 

  1. Zagórniak  

      A. Sobolewska  

       s. R. Rembiasz  

         R. Ziętkowska 

 

7 

“Jesienny stroik” 

A. Tondel 

8 

Dzień Dyni 

Wychowawcy świetlicy 

9 

“Jesienne krajobrazy”. Ekspozycja prac plastycznych wychowanków świetlicy 

Szyszkowska A.  

10 

Turniej piłki ręcznej chłopców klas V o puchar Dyrektora SP 12  

W. Łuczyk 

 

11 

 

Tydzień Uczniowskiej Supermocy  

M. Potrykowska 

A. Sołtysik 

A. Solarek 

A. Wyka 

12 

European Codeweek 2023 / Europejski Tydzień Kodowania 

M. Potrykowska 

A. Sołtysik 

13 

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny “Polak ma essę!”  

M. Potrykowska 

A. Sołtysik 

14 

Światowy Dzień Oszczędzania – “Mamy w planie oszczędzanie”,  

“Tydzień dla Oszczędzania” – akcja ogólnopolska 

A.Samborowicz 

15 

Konkurs “Europejski Quiz Finansowy” dla uczniów klas 7 – 8 – etap szkolny 

A.Samborowicz 

16 

Dolnośląski Festiwal Nauki 

D.Kukła 

A.Samborowicz 
E.Borkowska 

M.Złotkowska 

J.Swędrak 

K. Kruk-Adamska 

17 

Integracyjne Potyczki Sportowe klas młodszych 

N.Walczak,  
M. Skucha 

18 

 

 

 

Konkurs SIGG – Szkolna Internetowa Gra Giełdowa dla uczniów klas 7-8 (eliminacje szkolne) 

A.Samborowicz 

 

19 

Pasowanie na Świetliczaka 

W. Kośla 

P. Bieryt 

J. Grzęda 

20 

Dzień Edukacji Narodowej – przedstawienie dla nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów. 

 

K. Sznajder 

M. Rekusz 

N. Sobczak 

R. Grzesiak 

 

Wrzesień 2023

Lp. 

 

Nazwa imprezy/uroczystości 

 

 

Odpowiedzialni 

 

1 

Obchody Międzynarodowego Dnia Głuchych – “Ja kocham muzykę” – projekt dla dzieci głuchych i niedosłyszących.  
 

Katarzyna Sznajder  
Ewa Borkowska  
Małgorzata Rzepka  

2 

Kampania społeczna “Szkoły pełne Talentów” od września do grudnia 

Sandra Błażejewska 

3 

Listy do dzieci niesłyszących z Azji Centralnej. Od IX-XII 

E.Kosiata  

M.Witt  

J.Swędrak  

E.Sadecka  

K.Kruk-Adamska  

J.Zelmańska  

M.Grouz  

M.Olejnik  

A.Tondel  

 

4 

Obchody Światowego Dnia Kropki w klasach I-III 

A. Walczak  

5 

Narodowe Czytanie 2023 r 

M. Mamij 

6 

Dzień Języków Obcych 

M. Manycz – Madzik, M. Potrykowska, N. Kosmatka, R. Murzyn, M. Sienkiewicz, K. Zarecka, A. Gumienna, J. Łakomska, M. Chojnacka, M. Olejnik 

7 

Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy Samouczek 

M.Gołąbek  

M.Polakowska  

 

8 

Sprzątanie świata  

M. Gołąbek 

9 

Europejski Dzień Sportu dla klas I – III 

M. Skucha,  

E. Wojtalik 

 

10 

Dzień Chłopaka w świetlicy szkolnej 

Wychowawcy świetlicy szkolnej 

11 

“Starsi – młodszym” – powitanie uczniów klas młodszych przez starszych kolegów. 

1-3 K.Wiler, K.Sznajder, E.Kwiatkowska, M.Rychta 
4-8 P.Brodzińska, A.Wyka 

12 

Apel dla uczniów klas I z okazji Międzynarodowego Dnia Orderu Uśmiechu. 

 

 

Audycja dla uczniów z klas II- VIII na temat historii Orderu Uśmiechu. 

E. Wojtalik 

M. Rychta 

 

 

Dorota Kukła 

Małgorzata Juźwiak 

 

13 

II Powiatowy Konkurs Fotograficzny: NieLadaSztuka – kreatywny punkt widzenia, kl. 5 –7. 

 

E. Kosiata K. Kruk Adamska M.Olejnik  

A. Tondel 

 

Uczestniczymy w programach: