Dzień: 2017-01-04

Skuteczna Magia Świąt

W dniu 20 grudnia 2016r. około 400 uczniów z klas II-VI wzięło udział w charytatywnym musicalu „Skuteczna Magia Świąt” zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Skuteczni Wolontariusze”. Spektakl opowiadał o historii dwojga ludzi wspominających młodość i przemijający czas. Wszyscy doskonale się bawili podziwiając grę i śpiew aktorów, choreografię tancerzy oraz popisy parkourowców. Zebrane pieniądze zostaną przekazane dla Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” pani profesor Alicji Chybickiej we Wrocławiu. (więcej…)

Wigilia w klasie 2d

W przedświąteczny czas, kiedy Boże Narodzenie blisko pamiętamy o polskich tradycjach. Co roku uczymy dzieci jak tworzyć więzy rodzinne i dbać o relacje społeczne. 21 grudnia obchodziliśmy klasowe wigilie. Klasa 2d przeżywała wspólnie wspaniałe chwile. Dzień rozpoczęliśmy świątecznymi zapachami rozpoznając przyprawy bożonarodzeniowych potraw. Wspólnie przeżywaliśmy historię narodzenia Pana Jezusa podczas jasełek, podziwiając grę aktorską i zaangażowanie wielu wspaniałych szkolnych aktorów. (więcej…)

Koło kulinarne

W roku szkolnym 2016/2017 w naszej szkole  rozpoczęło swoją działalność koło kulinarne. Uczestniczą w nim uczniowie z klas IV – V. Program  koła uwzględnia  najważniejsze zagadnienia z zakresu organizacji i higieny żywienia. Głównym jego założeniem jest rozwijanie zainteresowań uczniów sztuką kulinarną i  przygotowaniem potraw. (więcej…)