Motolandia

Dnia 24 kwietnia 2017r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Perseusza nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy pt. „Motolandia” z okazji Światowego Dnia Książki. Na otwarcie wystawy uczniowie klasa 2d i 2a przygotowali ciekawą prezentację słowno- muzyczną nt. „Historia motoryzacji”. Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę o ciekawostki historyczne z dziedziny motoryzacji i pięknie się zaprezentowali przed głogowskimi przedszkolakami i Rodzicami.

Inscenizacja zakończyła się słodkim poczęstunkiem. Specjalnie na tę okazję jedna z mam upiekła „tematycznego” torta w kształcie pociągu. Po poczęstunku dzieci oglądały wystawę 120 prac plastycznych „Pojazdy, pojazdy, nie tylko pojazdy”. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji i realizacji projektu.

E. Wojtalik, E. Kwiatkowska