Dzień: 2017-05-08

Mistrz klawiatury

W dniach kwietniu na zajęciach komputerowych odbył się szkolny konkurs „Mistrz klawiatury 2017”. W konkursie udział wzięli wszyscy uczniowie klas 4-6. Do konkursu powiatowego awansował Kacper Proszek z klasy 5c. (więcej…)

Bajowy Ambaras

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich uczniowie klasy IIID przygotowali lekcję o książkach dla przedszkolaków z PP nr 20 w Głogowie oraz dla swoich koleżanek i kolegów z klasy II I. Uczniowie mogli poznać historię powstawania książki, mogli dowiedzieć się wiele ciekawostek na temat najdroższych, najmniejszych, najbardziej popularnych książek na świecie. Na zakończenie dzieci z klasy IIID przygotowały przedstawienie pt. „Bajowy Ambaras”, którego celem było pokazanie uczniom konsekwencji nieczytania książek. (więcej…)