Gala świetlicy

Dnia 08.06.2017r. odbyło się podsumowanie dorobku świetlicy przy Szkole Podstawowej Nr 12  z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie. Impreza przybrała charakter uroczystej Gali z czerwonym dywanem. Podziękowania popłynęły zarówno do rodziców jak i wychowanków za udział w konkursach, zajęciach, przedsięwzięciach organizowanych na terenie szkoły jak i w ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym.

Pani Kierownik świetlicy Anna Młodawska w sposób szczególny pożegnała wychowanków z klas III: Nadię Trznadel, Weronikę Jurkowską, Julię Kowalik, Adriana Łukasiewicza wręczając upominki za 3-letnią pracę na rzecz świetlicy.

Podopieczni wzorowo spisali się w roli Konferansjerów, artystów, wokalistów, tancerzy. Całość uświetniona została słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez wychowawców świetlicy.