Marina

6 czerwca  w niesprzyjającej aurze pogodowej  w deszczu, grupa uczniów z klas integracyjnych naszej Szkoły wzięła udział w wycieczce  zorganizowanej przez nauczycieli rewalidacji ruchowej dzięki wsparciu finansowemu Prezydenta miasta i Stowarzyszeniu działającemu na rzecz uczniów naszej Szkoły wyruszyła w rejs po Odrze statkiem wycieczkowym LAGUNĄ.

Dobijając do portu w Bytomiu Odrzańskim uczniowie z radością powitali słoneczko, które towarzyszyło nam w wędrówce edukacyjno przyrodniczej   w zielonej scenerii Wzgórz Dalkowskich od Góry Świętej Anny do Dendrofarmy w Dalkowie. Nagrodą za  wymagający sporego wysiłku spacer były kiełbaski z grilla, ogromny zielony tren do zabawy i wspaniały uwielbiający dzieci pies. Na zakończenie  uczniowie za wytrwałą wędrówkę otrzymali pamiątkowe  Dyplomy z Dendrofarmy.