Dzień Chłopaka w 3d

Jak co roku w 3d hucznie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Fajnych mamy rozrabiaków więc nie mogłyśmy o nich zapomnieć. Przygotowania do tego święta rozpoczęliśmy już wcześniej . Każdy uczeń z naszej klasy napisał z tej okazji wiersz o chłopcach. Dziewczynki wykonały portrety swoich kolegów. Dzięki temu koło sali 122 powstała wspaniała wystawa poświęcona chłopcom. Zapraszamy wszystkich chętnych do oglądania.

W dniu chłopaka nie zabrakło ciekawych zabaw. Dziewczynki świetnie się spisały i super zadania dla swoich kolegów przygotowały. Chłopcy dobrze się bawili i uśmiechami nas obdarzyli.

W tym roku, dla pokrzepienia serc najmłodszych uczniów w naszej szkole, dziewczynki wyruszyły do uczniów klas pierwszych z misją pt. „Cukierasy dla chłopaków z pierwszej klasy”.  Każdy pierwszoklasista usłyszał wspaniałe życzenia i otrzymał cukierka ufundowanego przez rodziców uczniów klasy 3d. Mamy nadzieję, że udało nam się wspaniale zintegrować dzieci w tym pięknym dniu.

E. Wojtalik