Dzień: 2017-10-05

Od zagrody do gospody

22 września 2017 r. uczniowie klasy 3e uczestniczyli w bardzo ciekawych zajęciach „Od zagrody do gospody”  zorganizowanych przez tatę Nicoli Naborczyk. Dzieci poznały różne rodzaje mąki i ziaren. Mogły w moździerzu rozdrobnić ziarna pszenicy i zobaczyć jak powstaje z nich mąka. Uczniowie bardzo aktywnie odpowiadali na różne pytania związane z wypiekaniem chleba, oglądali filmy edukacyjne i zdobywali fartuchy. W czasie zajęć dzieci mogły uczyć się wykorzystując  wszystkie zmysły, nawet smaku,  ponieważ same upiekły dla siebie chleby,  bułeczki  i pizzę. Wszystko smakowało wyśmienicie. Taka aktywna lekcja  na długo pozostanie w pamięci. (więcej…)

Dni Turystyki

Dnia 29.09.2017 r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w grze terenowej w ramach Głogowskich Dni Turystyki. Po zmaganiach z postawionymi im zadaniami udało się zakończyć konkurs.Wszyscy świetnie się bawili. (więcej…)