Wycieczka do Krasiejowa

10 października uczniowie klasy 3 b i 3 e wyjechali na 3-dniową, niezapomnianą wycieczkę do Krasiejowa. W trakcie pobytu zwiedzili wspaniały Park Nauki i Rozrywki, który jest połączeniem dwóch wzajemnie uzupełniających się atrakcji – JuraParku – największego parku dinozaurów oraz Parku Nauki i Ewolucji – ultranowoczesnego, futurystycznego muzeum. Wszystko zaczęło się w Tunelu Czasu, który przeniósł dzieci w czasy, gdy jeszcze nie istniała Ziemia!

Uczniowie zwiedzili również Pawilon Paleontologiczny, gdzie mogli oglądać największe w Europie skamieniałości płazów i gadów. Wszystkie zajęcia były bardzo atrakcyjne dzięki nowoczesnej technologii cyfrowej, która przeniosła ich w wirtualny świat sprzed milionów lat. Odbyły się również zajęcia z paleontologii, podczas których każdy wykopał szczątki swojego dinozaura. W przerwach dzieci korzystały z ogromnego, wspaniale przystosowanego tematycznie placu zabaw oraz specjalnie dla nich udostępnionym wesołym miasteczku. Ta wycieczka okazała się niezapomnianą przygodą!