Dzień: 2017-12-13

Kartka z dobrymi życzeniami

Każdego roku w naszej szkole obchodzony jest Dzień Życzliwości. Tego roku obchodom tego święta towarzyszyły także życzenia i pozdrowienia, które dzieci wysłały do wszystkich bliskich nam ludzi oraz do mieszkańców naszego osiedla.

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Mikołajki w świetlicy

07 grudnia gościa specjalnego mieliśmy – Mikołaja w świetlicy gościliśmy. Dzieci piosenką go przywitały, nawet mały prezent dla niego miały. Wielkie paczki z prezentami zostawił. Dzieci o zabawki dbać obiecały. W wolnej chwili dzieci czas miło spędzają i nowymi grami się wymieniają. (więcej…)

Andrzejki