„Karolcia” – konkurs czytelniczy

W grudniu odbył się  konkurs czytelniczy dla uczniów klas drugich i trzecich. Celem konkursu było propagowanie czytelnictwa wśród dzieci. Do konkursu zgłosiło się 24 uczniów. W etapie eliminacyjnym  do finału dostała się ścisła dziesiątka miłośników czytania, którzy wykazali się najlepszą znajomością treści książki M.Kruger  „Karolcia”. Etap finałowy konkursu odbył się 20 grudnia 2017r. Uczestnicy musieli odpowiadać na szczegółowe pytania dotyczące treści książki oraz mieli do wykonania zadania związane z opisywanymi przygodami głównej bohaterki.  Zmagania finałowe wyłoniły  zwycięzców. I miejsce zajął Igor Samborowicz z klasy 3a, drugie miejsce- Bartosz Łuczyk z klasy 3e. Trzecie miejsce wywalczyła Iga Zalewska  z klasy 3a. Gratulujemy!!!

E. Wojtalik, E. Kwiatkowska