Szopki Bożonarodzeniowe

Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest wystawa szopek bożonarodzeniowych. Przed świętami Narodzenia Pańskiego, uczniowie naszej szkoły wykonują przestrzenne szopki, upamiętniające miejsce narodzin Pana Jezusa. Klasy III-VI prezentują szopki składające się z elementów własnoręcznie wykonanych , które równocześnie przeznaczone są na konkurs. Podziwiać można pomysłowość uczestników, kunszt pracy, wybór materiałów i estetykę. Uczniowie klas I wykonują swoje prace, korzystając z gotowych elementów, jakimi są postacie szopkowe.

Pozostałą część pracy wykonują według własnego pomysłu, co w efekcie ukazuje przepiękne, bardzo ciekawe i estetyczne szopki. Prace wykonane w tym roku szkolnym, podziwiali uczniowie, pracownicy, rodzice oraz inni goście szkoły. Wprowadzały nas one w bardzo radosny klimat świąteczny. Zapraszamy jeszcze raz do ich obejrzenia.