Dzień: 2018-01-31

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 30 stycznia uczniowie z klas 2B i 2D przygotowali wspaniałe spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście zjawili się w licznym gronie, aby wziąć udział w obchodach tego święta.W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy podczas śpiewania piosenek, recytacji oraz zajęć plastycznych. Przygotowano również dla wszystkich poczęstunek w postaci muffinek. Spotkanie upłynęło w twórczej i serdecznej atmosferze. Był to niezwykły dzień dla dzieci i zaproszonych gości. (więcej…)

Karnawał w klasie 2B i 2D

Po powrocie z przerwy świątecznej uczniowie klasy 2B i 2D wzięli udział w karnawałowych zajęciach plastycznych, aby wesoło rozpocząć Nowy Rok. Uczniowie mieli za zadanie ozdobić maski karnawałowe według własnego pomysłu. Kreatywność dzieci jak zwykle nie zawiodła, a efekty tych zajęć można podziwiać na korytarzu szkolnym. (więcej…)