Jałmużna wielkopostna 2018

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” – Jan Paweł II

Szkolny Zespół Caritas wraz z opiekunem dziękują serdecznie wszystkim uczniom i rodzicom, którzy włączyli się w pomoc osobom starszym i samotnym „Jałmużna wielkopostna 2018r”.

Dzięki Waszemu dobremu sercu i wrażliwości na potrzeby innych, zebraliśmy wiele środków czystości, które przekazaliśmy Parafialnemu Zespołowi Caritas. Członkowie
tej wspólnoty obdarowali nimi tych samotnych i starszych, którzy znaleźli się w najtrudniejszej sytuacji. Dziękując, również w imieniu Parafialnego Zespołu Caritas i obdarowanych, życzymy równocześnie, aby nasze serca zawsze były otwarte na potrzeby innych, tak jak uczy nas tego nasz Bóg.