sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Zielona szkoła w Ustce

23 maja 2018
Zielone szkoły

ZIELONA SZKOŁA W USTCE
19.04.-26.04.2018
KLASA 3 C I 3 I
Zielona szkoła jest szansą na wypoczynek połączony z nauczaniem.

Daje ona możliwości na przyswojenie wiedzy i umiejętności w naturalnym środowisku, pozwala na niekonwencjonalne metody wdrażania treści wychowawczych i integrację zespołu klasowego. Uczestnictwo w zajęciach zielonej szkoły jest dla dziecka zapadającym w pamięć przeżyciem i doświadczeniem okresu nauki. Jest to atrakcyjna i pouczająca przygoda z naturą i tajemnicą poznania nowych miejsc i sytuacji.
My tam byliśmy: plaża nad Bałtykiem, miasto i post Ustka, Dolina Charlotty, Słowiński Park Narodowy, Wydma Orzechowska, Usteckie bunkry, pasieka w Krzemienicy, Muzeum Minerałów, remiza Straży Pożarnej. Jakie to wszystko ciekawe! Ile wspaniałch przygód! Miło i wesoło spędziliśmy czas.

Uczestniczymy w programach: