sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Wesołe ranczo

04 października 2018
Integracja

Dnia 26.09.2018r. klasy 5f i 6a brały udział w wycieczce integracyjnej do agroturystyki „Wesołe ranczo” w miejscowości Niechłód. W nowoczesnym gospodarstwie agroturystycznym czekało na uczniów wiele atrakcji. Na początku dzieci karmiły miniaturowe zwierzęta i wyprowadzały je do zagrody.

Następnie właściciele zorganizowali „wykopki”. Na przygotowanym przez uczniów ognisku, upiekliśmy kiełbaski i ziemniaki. Najlepszą atrakcją wycieczki było skakanie na sianie w stodole. Instruktor survivalu przygotował zabawy na linach dla dzieci. To niesamowita frajda! Na lekcji godziny wychowawczej uczniowie zdecydowali się napisać list do właścicieli rancza z podziękowaniem za świetną zabawę i poczęstunek.

Uczestniczymy w programach: