Wesołe ranczo

04 października 2018
Integracja

Dnia 26.09.2018r. klasy 5f i 6a brały udział w wycieczce integracyjnej do agroturystyki „Wesołe ranczo” w miejscowości Niechłód. W nowoczesnym gospodarstwie agroturystycznym czekało na uczniów wiele atrakcji. Na początku dzieci karmiły miniaturowe zwierzęta i wyprowadzały je do zagrody.

Następnie właściciele zorganizowali „wykopki”. Na przygotowanym przez uczniów ognisku, upiekliśmy kiełbaski i ziemniaki. Najlepszą atrakcją wycieczki było skakanie na sianie w stodole. Instruktor survivalu przygotował zabawy na linach dla dzieci. To niesamowita frajda! Na lekcji godziny wychowawczej uczniowie zdecydowali się napisać list do właścicieli rancza z podziękowaniem za świetną zabawę i poczęstunek.

Działania patriotyczne

• 22.10.2018 (poniedziałek) 3 lekcja – spotkanie przewodniczących klas z Panem Dyrektorem
  • 8.10-19.10.2018 – Cała Szkoła Kocha Reksia – zbiórka dla AMICUS