Mikołajkowa wycieczka do wrocławskiego Teatru

W mikołajkowym okresie dzieci z klasy 1e i 2b wybrały się na wycieczkę do Wrocławia. Mikołajkowych atrakcji nie brakowało. Punktem kulminacyjnym była wizyta w Teatrze Capitol, gdzie dzieci z otwartymi buziami oraz uszami oglądały i słuchały musicalu opartego na twórczości Jana Brzechwy pt. „Trzy wesołe krasnoludki”.  Wartka akcja, piękne stroje i wspaniała scenografia musicalu  sprawiły, że czas upłynął szybko i bardzo kulturalnie. Na zakończenie dzieci pozowały do zdjęcia zbiorowego z głównymi bohaterami sztuki.

Po atrakcjach kulturalnych dzieci poznawały miasto wojewódzkie- wędrowały szlakiem wrocławskich krasnali, podziwiały przepiękne Stare Miasto. Oczywiście wycieczkowicze zatrzymali się na jarmarku bożonarodzeniowym, gdzie ze smakiem zajadali pyszne gofry i dokonywali zakupu pamiątek.

Uwieńczeniem wycieczki było zwiedzanie muzeum multimedialnego Hydropolis, w którym dzieci zgłębiały wiedzę na temat wody.

Wszyscy cali i zdrowi wróciliśmy do domu. Dziękujemy Rodzicom za umożliwienie nam tylu atrakcji.