sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Zwycięstwo w Powiecie

30 kwietnia 2019
Nasze sukcesy

W naszej szkole 03.04.2019r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu głogowskiego w minipiłce ręcznej kategoria klas szóstych Igrzyska Dzieci w ramach imprez MSZS w Głogowie. Zwycięzcami turnieju został gospodarz , uczniowie SP 12 Głogów, na drugim miejscu zespół że SP 7, jako trzecia drużyna SP Przedmoście , na czwartym SP Kotla.

Gratulujemy sportowej rywalizacji wszystkim drużynom. Poniżej zamieszczamy wyniki i skład naszej reprezentacji szkolnej:

SP 12 – SP Kotla   14:3

SP 7 – SP Przedmoście   17:9

Mecz o III m.  SP Przedmoście – SP Kotla   17:8

Mecz o I m. SP 12 – SP 7   17:11

SP 12: Grygiel Szymon, Stolc Jakub, Aleksandrowicz Maciej, Kula Maciej, Prokop Szymon, Płowiec Kacper, Karwatka Aleksander, Janaś Szymon, Werwiński Konrad, Kurcyk Kacper, Piotrowski Mikołaj, Kosturkiewicz Konrad, Porębski Krzysztof, Skrzyczyński Patryk ,Skrzyczyński Filip, Jacieczko Krzysztof. 

Uczestniczymy w programach: