sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Światowy Dzień Orderu Uśmiechu

01 października 2019
Klasy 1-3

Dnia 25 września odbyła się wyjątkowa lekcja dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Podczas tej lekcji, prowadzonej przez uczniów klasy 3d i 2e,  pierwszoklasiści mieli okazję poznać historię Orderu Uśmiechu.

Dzieci aktywnie brały udział w lekcji pijąc sok z cytryny, odpowiadając na pytania konkursowe oraz śpiewając pieśń szkoły. Na pewno było to dla nich wielkie przeżycie, bo z zaangażowaniem i uwagą oglądali dawną bajkę o Jacku i Agatce oraz poznawali  sylwetki znakomitych Kawalerów Orderu Uśmiechu, m.in.: Wandy Chotomskiej, Papieża Jana Pawła II i Papieża Franciszka, Majki Jeżowskiej czy Jakuba Błaszczykowskiego.

 

Uczestniczymy w programach: