Dzień Chłopaka w świetlicy szkolnej

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Dnia 30 września 2020r. we wszystkich grupach świetlicowych obchodziliśmy „Dzień Chłopaka”. Jak tradycja nakazuje bohaterami dnia byli oczywiście chłopcy. Dziewczynki stanęły na wysokości zadania i dbały o to, aby ten dzień był dla kolegów jak najmilszy.

Chłopcy mieli okazję zaprezentować siebie, swoją wiedzę i umiejętności w licznych konkursach i zabawach m.in. wybieraliśmy mistrza wiedzy, znawcę samochodów, najlepszego tancerza i mistrza odbijania balonem. Dużo radości wywołały zabawy zręcznościowe, takie jak rysowanie zwierząt na tablicy z zawiązanymi oczami, czy malowanie balona. Dziewczynki dopingowały swych kolegów oraz pomagały w poszczególnych zadaniach. Zajęcia przyniosły dzieciom dużo radości.