Dzień: 2020-10-19

Odbiór dzieci ze świetlicy szkolnej

Drodzy Rodzice

Jak już Państwu wiadomo, od 17 października 2020 wprowadzone zostają nowe ograniczenia związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa. Powiat głogowski znalazł się w czerwonej strefie, która dodatkowo nakłada na mieszkańców naszego miasta nowe zasady funkcjonowania w różnych obszarach i sytuacjach.

W związku z tym od 20.10.2020 (wtorek) szkoła nasza zmienia sposób odbioru dzieci ze świetlicy szkolnej. Od tego dnia Rodzice/Prawni Opiekunowie nie będą wpuszczani na teren szkoły.
Odbiór uczniów możliwy będzie wyłącznie poprzez wywołanie dziecka przez domofon lub zgłaszając jego odbiór pomocy nauczyciela, która pełni dyżur w szatni przy wejściu głównym.
Bez zmian pozostaje pierwsza godzina odbioru dzieci ze świetlicy tj. po godz. 13.00
Liczymy na zrozumienie i dyscyplinę w tym zakresie, co z pewnością ułatwi i tak trudną dla wszystkich sytuację.