sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Zajęcia zdalne w świetlicy szkolnej

22 grudnia 2020
Świetlica

Od listopada wychowankowie świetlicy pracowali zdalnie, łącząc się na aplikacji Teams z wychowawcami poszczególnych grup. Zajęcia organizowane były w taki sposób, by dzieci samodzielnie radziły sobie z pracami manualnymi, technicznymi, plastycznymi. Nie brakowało wycinania, kolorowania, szkicowania, a przede wszystkim nauki rysowania ”krok po kroku”. Tematyka prac i poziom dostosowany był do możliwości dziecka, ujęty w rocznym planie pracy świetlicy. Zajęcia wzbogacone były śpiewem, tematycznymi prezentacjami, filmami edukacyjnymi.

Największym zainteresowaniem cieszyły się: „Tydzień życzliwości”, obchody „Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka”- prezentacja multimedialna działalności Janusza Korczaka , „Dzień pluszowego misia”, tematyka andrzejkowa, mikołajki, tematyka bożonarodzeniowa- kartki świąteczne, zimowe pejzaże, kalendarz adwentowy, ozdoby choinkowe.

Dostępność

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast