Konkurs plastyczno-cyfrowy

Wykonajmy pracę plastyczną w dowolnej technice cyfrowej i wygrajmy pracownię komputerową dla naszej szkoły!

Zadaniem uczestników, jest wykonanie pracy plastyczno-cyfrowej stworzonej dowolną techniką cyfrową (strona www, aplikacja, wideo, grafika itp.) ilustrującej Fundusze Norweskie i EOG, ich wkład w rozwój ekonomiczny i społeczny Polski.

Pracę wykonujemy w zespołach 9 osobowych pod opieką koordynatora do 31 marca 2021r.

Celem konkurs jest upowszechnianie wiedzy wśród uczniów na temat Funduszy Norweskich
i EOG, ich wkładu w rozwój ekonomiczny i społeczny Polski. Obszary wsparcia w ramach tych funduszy to między innymi:

• Ochrona środowiska
  • Dziedzictwo kulturowe
  • Zdrowie
  • Badania naukowe

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie www.otymsiewie.pl, www.eog.gov.pl

Chętne osoby do udziału w konkursie zgłaszają się do pani Zuzanny Łysiak, pani Małgorzaty Złotkowskiej poprzez Outlooka. Po utworzeniu grupy zorganizowane zostanie spotkanie
i omówione zasady konkursu.